22. července 2017 11:27 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Britská královská rodina zveřejnila ‚narozeninový‘ portrét prince George

Britský princ George oslaví 22. července čtvrté narozeniny a při této... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Britský princ George oslaví 22. července čtvrté narozeniny a při této... | foto: Reuters

LONDÝN Pravnuk královny Alžběty II. v sobotu oslaví své čtvrté narozeniny a při této příležitosti byl uveřejněn jeho nový portrét.

Podle agentury Reuters fotografie vznikla minulý měsíc. Princ na ní pózuje s širokým úsměvem, kterým odhaluje zoubky a je oblečen v modrobílé pruhované košili. „George má zdravou chuť k jídlu, nejspíš sní celý dort sám,“ prozradil princův otec William v pátek při návštěvě německého Hamburku. Oslava proběhne podle agentury DPA v úzkém rodinném kruhu.

Syn Kate a Williama, vévodkyně a vévody z Cambridge, je třetí v pořadí na následnictví britského královského trůnu. Rodina se spolu s oběma dětmi, tedy včetně Georgeovy sestry princezny Charlotte, v pátek vrátila do Británie z pětidenní cesty po Polsku a Německu.

„Vévoda vévodkyně s potěšením zveřejňují tento roztomilý obrázek při příležitosti čtvrtých narozenin prince George a rádi by poděkovali všem za milá přání, která dostali,“ praví se v prohlášení kanceláře prince Williama.

ČTK

Advantage Consulting, s.r.o.
NÁKUPČÍ – VYSOČINA

Advantage Consulting, s.r.o.
Kraj Vysočina
nabízený plat: 20 500 - 40 000 Kč

Najdete na Lidovky.cz