28. července 2017 14:37 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Zpěvák Richard Krajčo se potřetí oženil. Vzal si režisérku Karin Babinskou

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
  • 3Diskuse
Richard Krajčo a Karin Babinská už jsou manželé. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Richard Krajčo a Karin Babinská už jsou manželé. | foto: Facebook Karin Babinská.

PRAHA Slavný český zpěvák a frontman kapely Kryštof Richard Krajčo se ve čtvrtek potřetí oženil. Vzal si svou dlouholetou přítelkyni, režisérku a blogerku Karin Babinskou. Pár se snažil svatbu utajit, což se nakonec povedlo. S veselkou se pochlubila až o den později sama novomanželka na Facebooku.

„Ve čtvrtek nebyl blog. A dneska píšu vysvětlení. Snad se na mě pro všechny ty změny nebudete zlobit. Užívejte si léto jedinečně a nezapomenutelně! Stejně jako my,“ napsala Babinská na profilu. K statusu pak připojila fotografii svatebních prstýnků a odkaz na článek na svém blogu.

„Blog nebyl proto, že byla svatba. Naše... Já a Richard,“ pokračovala režisérka. „Nemohla jsem to sem napsat už včera, protože jsme se trochu obávali, aby se to nerozkřiklo dříve, než bude po všem. Abychom si vše užili přesně tak, jak jsme si naplánovali,“ dodala.

Jak připomněl server iDnes.cz, fanoušci si mysleli, že se pár sezdal už začátkem léta. Po sociálních sítích totiž kolovala fotografie, kde byl Krajčo s Babinskou ve svatebním. Avšak tehdy šlo pouze o natáčení klipu k písni Šňůry.

:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true">

Novomanželé se poznali v roce 2013 při natáčení filmu Křídla Vánoc. Zpěvák stál ve čtvrtek u oltáře už potřetí. V minulosti byl ženatý s modelkou a zpěvačkou Ivou Frühlingovu, dvojice se ale po roce soužití rozvedla. V roce 2008 se oženil s bývalou modelkou Martinou Poulíčkovou, s níž se rozvedl v roce 2013. Během manželství se jim narodily dvě děti, Richard a Berenika.

Karin Babinská byla vdaná jednou, rozvedla se po čtyřech letech manželství. S jiným bývalým partnerem, kameramanem Martinem Doubou, má dceru Jasmínu.

Iva Frühlingová
Richard Krajčo s Martinou Poulíčkovou.
Lidovky.cz
  • 3Diskuse