4. července 2019 13:23 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Bývalá královna sjezdu Vonnová zveřejnila na Twitteru své číslo. ‚Pošlete mi zprávu,‘ vzkazuje fanouškům

Lindsey Vonnová pózovala jen s lyžařskými hůlkami. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Lindsey Vonnová pózovala jen s lyžařskými hůlkami. | foto: www.twitter.com

Vail (Colorado) Nejúspěšnější žena v historii Světového poháru alpských lyžařů Lindsey Vonnová zveřejnila ve středu na oficiálním twitterovém účtu číslo na svůj mobil s výzvou, aby jí fanoušci napsali textovou zprávu. Vonnová totiž zastává názor, že sms zprávy jsou osobnější než kontakt skrze sociální sítě.

Lindsey Vonnová dorazila do Pchjongčchangu.
Americká lyžařka Lindsey Vonnová na tiskové konferenci Světového poháru v...

Pod tweetem s číslem se okamžitě rozpoutala diskuze. Část diskutujících si myslela, že se jedná o vtip nebo že účet napadli hackeři. Jiným se nápad zalíbil. Několik fanoušků lyžařky si pod příspěvkem postěžovalo, že se jim na americké číslo nedaří poslat zpráva.

03.července 2019 v 22:18, příspěvek archivován: 04.července 2019 v 13:10

Want to text me? I got this new number and now I can text my fans directly! Social media is great but it’s not as personal as texting. I can’t get back to everyone but you’ll get something special I promise 970-471-7878 #textme

Lyžařka vzápětí na komentáře reagovala krátkým videem. „Nehacknuli mi účet. Prostě jsem tweetla své telefonní číslo,“ řekla s úsměvem a poté znovu zopakovala svou výzvu.

03.července 2019 v 22:25, příspěvek archivován: 04.července 2019 v 13:10

VIDEO: It?s real. Text me 970-471-7878 https://t.co/wdVue5gB5v

Pro zobrazen? videa mus?te m?t zapnutou podporu JavaScriptu

It’s real. Text me 970-471-7878 https://t.co/wdVue5gB5v

Vonnová se i dalšími příspěvky snažila fanouškům dokázat, že to myslí vážně. O několik hodin později lyžařka napsala, že od fanoušků obdržela opravdu velké množství „textovek“.

04.července 2019 v 04:12, příspěvek archivován: 04.července 2019 v 13:11

I’ve gotten so many texts from fans it’s so cool. Thanks everyone! @PKSubban1 was having fun with it too lol

První Američanka, která vyhrála olympijské hry ve sjezdu, své příznivce ráda šokuje. A to i prostřednisctvím sociálních sítí, kde je Vonnová velmi aktivní. Jen na Twitteru sportovkyni sleduje více než milion lidí. Bývalá olympionička se svým soukromím příliš netají a sdílí nejrůznější intimní fotky a informace ze svého života, což jí zajistilo velké množství  fanoušků i na Facebooku či Instagramu. 

Letos v únoru bývalá přítelkyně golfisty Tigera Woodse oznámila ukončení kariéry kvůli zdravotním potížím. Nyní se věnuje své nadaci, která poskytuje vzdělávací stipendia pro mladé dívky. V roce 2016 vydala knihu o zdravém životním stylu. V Česku vyšla pod názvem V síle je krása.

Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?
Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?

Jsem mámou jedné úžasné holčičky, která si žije ve svém batolecím světě a nic ji netrápí. To však bohužel nemohu úplně říct o sobě, tak jsem se rozhodla se ze svých obav a pochyb aspoň vypsat.