6. června 2017 19:21 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Clooneymu a jeho ženě Amal se narodila dvojčata. George si vzal léky na uklidnění

Společně se svou ženou, advokátkou Amal Clooney, se účastnil 15. února... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Společně se svou ženou, advokátkou Amal Clooney, se účastnil 15. února... | foto: Reuters

LONDÝN Americkému herci Georgi Clooneymu a jeho ženě Amal se v úterý narodila dvojčata, holčička se jmenuje Ella a chlapec Alexander. Clooneyová rodila v Londýně, napsala agentura AP.

Manželé ve společném prohlášení uvedli, že dětem se daří dobře a jsou zdravé. „George si vzal léky na uklidnění a do několika dní by měl být v pořádku,“ citovala AP z prohlášení.

Šestapadesátiletý Clooney se se známou libanonskou právničkou, mladší o 17 let, oženil v roce 2014 v Benátkách. Clooneyová, která se za svobodna jmenovala Alamuddinová, je absolventkou Oxfordské univerzity a specializuje se na lidská práva. V minulosti zastupovala například zakladatele serveru WikiLeaks Juliana Assange nebo bývalou ukrajinskou premiérku Juliji Tymošenkovou. Narodila se v Libanonu, ale když jí byly tři roky, odstěhovala se s ní rodina do Británie.

V Británii také podle dřívějších zpráv chtějí Clooneyovi své děti vychovávat.

ČTK

Najdete na Lidovky.cz