4. května 2018 6:12 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Cristiano Ronaldo se bude ženit. Požádal o ruku matku své dcery Rodriguezovou

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
  • 0Diskuse
Rodriguezová a Ronaldo spolu mají dceru Alanu Martinu. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Rodriguezová a Ronaldo spolu mají dceru Alanu Martinu. | foto: Instagram, Georgina Rodriguezová

MADRID/PRAHA Třiatřicetiletý portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo se bude ženit. Jeho vyvolenou se stala o jedenáct let mladší Georgina Rodriguezová, která Ronaldovi vloni v listopadu porodila dceru Alanu Martinu.

Rodriguezová na sociální síti Instagram nedávno zveřejnila fotografii, na níž sedí vedle fotbalisty v luxusním autě a na prstě má pravděpodobně zásnubní prsten. Snímek doplnila popiskem „S mým nejmilejším člověkem“. Šperk, který Ronaldo své přítelkyni věnoval, je od francouzské firmy Cartier a stojí 615 tisíc liber, tedy zhruba 19 milionů korun. Pro fotbalistu ale jeho koupě vzhledem k příjmům, které dostává, nemohla být problém.

Georgina Rodriguezová zveřejnila na sociální síti svou fotografii se zásnubním prstenem.
Georgina Rodriguezová.

Žádost o ruku nejspíš značí, že se Ronaldo po mnoha milostných avantýrách touží usadit. Oproti jeho bývalým láskám, mezi nimiž najdeme topmodelky a různé hvězdy showbusinessu, je jeho snoubenka vlastně „obyčejné děvče“.

S Rodriguezovou, která se v minulosti živila jako číšnice či prodavačka v módním obchodě, vychovává Ronaldo pětiměsíční dceru. Kromě ní má slavný fotbalista ještě další tři děti, sedmiletého Cristiana juniora a dvojčata Evu a Mattea, která se narodila vloni v létě, matka žádného z nich ale není známa.

  • 0Diskuse
Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové
Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem řady kampaní a přednášek je především poukázat na to, že rakovina prsu může postihnout každou ženu bez ohledu na věk. Včasné nalezení nádoru značně zvyšuje šanci uzdravení.