9. července 2012 14:40 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Dara Rolins opět u soudu. Viníka nehody neurčil, byl odročen

U Obvodního soudu pro Prahu 2 pokračuje hlavní líčení se zpěvačkou Darou Rolins, která je obžalována ze zavinění dopravní nehody v červenci 2010, při které zemřel člověk.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy U Obvodního soudu pro Prahu 2 pokračuje hlavní líčení se zpěvačkou Darou Rolins, která je obžalována ze zavinění dopravní nehody v červenci 2010, při které zemřel člověk. | foto:  Tomáš Krist, Lidové noviny

Dara Rolins opět stanula před soudem. Zpěvačka je obžalována ze zavinění dopravní nehody, při které zemřel člověk. Od osudné události sice už uplynuly dva roky, ale stále se hledá viník. Ani po dnešku není jasný, soud byl totiž odročen na 13. srpna.

Je to už po třetí, co Dara Rolins stanula před soudem. Případ se projednává celý od začátku, původní soudkyně Zuzana Zápalková byla totiž na popud právníka zpěvačky odvolána z podjatosti. Po druhém stání se ho tedy ujala nová soudkyně Daniela Reifová.

Ani po dnešním líčení ale není v kauze žádný posun. Soud celý případ odročil na 13. srpna, kdy bude vypovídat i policistka, která u nehody byla.

Nehoda se odehrála v červenci 2010. Rolins se svým vozem Mercedes Benz projížděla ulicí V Šáreckém údolí. V pravotočivé zatáčce se střetla z nezjištěných příčin s řidičem na skútru. Muž po třech hodinách v nemocnici svým zraněním podlehl.

Lidovky.cz

Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete
Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete

Chcete někomu udělat radost pohledem, který domalujete a vybarvíte s dětmi? Připravili jsme celou sérii, kterou si zdarma stáhnete. Využít ji mohou i účastníci našeho Letního kolotoče.