28. července 2017 6:00 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Detaily z připravované svatby. Babišová v bílých šatech a prsten s diamanty

Volební 'selfie' Andreje Babiše s manželkou Monikou. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Volební 'selfie' Andreje Babiše s manželkou Monikou. | foto: Facebook Andreje Babiše

Bílé šaty, menu od oceňovaného šéfkuchaře a prstýnky z bílého zlata. Dlouho očekávaná událost se blíží. Ano si Monika Babišová a Andrej Babiš řeknou v sobotu na farmě Čapí hnízdo. Většinu příprav měla na starosti právě nastávající nevěsta, která serveru Lidovky.cz odtajnila detaily.

„Andrej mi s přípravami nepomáhá, najala jsem si ale agenturu, která zařídí vše, co je potřeba,“ svěřila se serveru Lidovky.cz Monika Babišová.

A kromě toho, která zahraniční návrhářka ji ušila šaty, prozradila i pár detailů. „Prstýnky budeme mít z bílého zlata. Andrej bude mít jednoduchý, já s diamanty. Zdobit ho budou naše iniciály a datum svatby,“ prozradila nastávající nevěsta. Prstýnky si pár nechal zhotovit v klenotnictví Graff.

Český lev 2016.

A jak bude vypadat svatební menu? „Menu vám neprozradím, nechci zkazit překvapení hostům, vařit bude šéfkuchař Ladislav Douša z farmy,“ řekla Babišová.

Nevěstu nalíčí vizážistka Ivana Tokárska, která má na starosti make-up při foceních pro světové módní magazíny, účes zase vytvoří dvorní kadeřník Leoše Mareše Martin Marty Tyl, informoval server iDNES.cz.

„Musím přiznat, že jak se svatba blíží, cítím velký tlak, tak trochu se kvůli němu i těším až to bude za mnou,“ odpověděla se smíchem Babišová na otázku, jak se na svatbu těší.

Obřad na Čapím hnízdě se uskuteční v sobotu 29. července. Na svatbu je pozváno 200 hostů. Svatební noc novomanželé Babišovi stráví na farmě, líbánky však zatím neplánují.

Lidovky.cz

Najdete na Lidovky.cz