5. prosince 2011 11:00 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Ester Kočičková se vdala. Je z ní paní Kozáková

Ester Kočičková (fotografie z roku 2003) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Ester Kočičková (fotografie z roku 2003) | foto: Lidové noviny

Známá moderátorka a šansoniérka Ester Kočičková se tajně vdala. Svatební obřad proběhl v pátek odpoledne v pražské Písecké bráně nedaleko Hradčan. Třiačtyřicetiletá zpěvačka si za manžela vzala dlouholetého partnera Igora Kozáka. Bude používat jeho příjmení.

Obřad trval asi dvacet minut a nevěsta zvolila i netradiční barvu šatů - černou. Za svědky šli přátelé novomanželů Světla Doubková a Robert Havlík.

Pár oddával zastupitel Prahy 6 Petr Ayebouna. Ester Kočičková si podle serveru Blesk.cz sama vybrala. Prý kvůli jeho barvě pleti. "Když je černý, připadá mi nějak více důvěryhodný. Proto jsem chtěla, aby nás oddal právě on," řekla deníku.

Ester Kočičková, vlastním jménem Renata Pařezová-Divišová, začala pseudonym používat jako moderátorka Rádia Limonádový Joe. Vymyslel jí ho herec Jaroslav Dušek.

Moderátorka Ester Kočičková

Moderátorka Ester Kočičková

Kočičková mimo jiné moderovala pořady České televize Ženský hlas, Dvojhlas, Nejhorší vyhrává a Pavlač Ester Kočičkové. Jako zpěvačka vystupuje s Lubomírem Nohavicou, který její šansony doprovází na klavír.

Moderátorka se teprve nedávno rozvedla z jazzovým hudebníkem Reném Pařezem, s nímž však už delší dobu nežila. Její současný manžel Igor Kozák pracoval dvanáct let v reklamní agentuře a věnoval se také marketingu.

Lidovky.cz

Advantage Consulting, s.r.o.
OPERÁTOR MONTÁŽE (ŽENY I MUŽI)

Advantage Consulting, s.r.o.
Jihomoravský kraj
nabízený plat: 23 000 - 25 000 Kč