1. října 2010 12:57 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Heidi Klumová 'pověsí křídla na hřebík', končí se spodním prádlem

Heidi Klumová na přehlídce značky Victoria's Secret | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Heidi Klumová na přehlídce značky Victoria's Secret | foto: Reprofoto

NEW YORK Německá topmodelka Heidi Klumová "pověsí křídla na hřebík". Podle informací amerického deníku New York Post nebude Klumová po 13 letech dále vystupovat na přehlídkách firmy Victoria's Secret, která je známá tím, že její modelky na molu často mají andělská křídla. Napsala to agentura DPA.

Sedmatřicetiletá stálice módního nebe se už neobjeví ani na listopadové přehlídce výrobce spodního prádla. "Všechny dobré věci jednou skončí.

Budu mít Victoria's Secret stále ráda. Byl to skvělý čas," citoval deník modelku, které prý na přehlídky nezbývá čas kvůli účinkování v televizních pořadech v USA a v Německu.

Ve Spojených státech se Klumová proslavila především fotografiemi pro časopis Sports Illustrated a přehlídkami právě pro Victoria's Secret. Na molech známou firmu propagovala 13 let - v loňském roce jen pět měsíců po narození čtvrtého dítěte.

Lidovky.cz, ČTK

TIPY NA PODZIM: Knížky, které vám zpříjemní chladné večery
TIPY NA PODZIM: Knížky, které vám zpříjemní chladné večery

Knížka, deka, čaj... zní to jako klišé, ale pořád jde o jednu z nejlepších trojic, se kterými můžete strávit podzimní večer.