Pondělí 3. srpna 2020svátek má Miluše 19 °C občasný déšť Předplatné LN
Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Herci ze seriálu Přátele se sejdou ve speciálu televize NBC

Seriál Přátelé | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Seriál Přátelé | foto: Reprofoto

WASHINGTON Dvanáct let poté, co zmizeli z televizních obrazovek, se v únorovém speciálu televize NBC poprvé sejde všech šest hlavních aktérů populárního amerického seriálu Přátelé. Není prý ale jisté, zda diváci uvidí celou šestici najednou.

„Doufám, že všech šest bude ve stejné místnosti ve stejný čas. Ale nejsem si jistý, jestli to lze logisticky zajistit,“ řekl Robert Greenblatt, šéf zábavy na NBC.

Snaha dát dohromady všechny herce z Přátel v minulosti vždy ztroskotala kvůli neochotě nebo zaplněnému kalendáři jednoho nebo několika z nich. „Nemůžeme se sejít ani na večeři. Snažíme se, ale nežijeme všichni ve stejném státě a taky už máme různé pracovní rozvrhy,“ řekla loni v jednom z rozhovorů Lisa Kudrowová, představitelka Phoebe.

Přátelé

První epizodu Přátel, kterou režíroval právě Burrows, odvysílala televize NBC v září 1994, poslední díl v roce 2004. Seriál, který je dosud velmi oblíbený, obdržel několik cen, včetně Emmy nebo Zlatého glóbu.

Dvouhodinový pořad odvysílá televize 21. února na počest režiséra Jamese Burrowse, který nedávno dotočil tisící epizodu televizního seriálu. Burrows režíroval 15 dílů Přátel a mimo to natočil některé epizody seriálů Haló, taxi nebo Na zdraví.

Ačkoli bude pořad věnován Burrowsovi, hlavní pozornost bezpochyby přitáhnou herci z Přátel - Jennifer Anistonová, Courteney Coxová, Lisa Kudrowová, Matt LeBlanc, Matthew Perry a David Schwimmer, píše sever Entertainment Weekly.

Na podzim může přijít katastrofa, varuje bývalý viceguvernér centrální banky

Pro Čechy je nebe nízko, píše ve své knize Mojmír Hampl. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Patří mezi nejtalentovanější a nejznámější ekonomy v Česku. V pouhých 32 letech se stal viceguvernérem České národní...

Velké srovnání cen zubařských zákroků. V regionech se liší i o tisíce

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Stomatologie je už léta oborem, v němž pacienti musí hodně platit. Pomalu se to ale mění. Akutní péče je díky větší...

Radit lidem, aby během pandemie seděli doma, byla chyba, říká Pavel Pafko

Přední chirurg a brzy osmdesátník Pavel Pafko má za sebou tři etapy... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Zdůrazňuje, že není žádný king, ani se nepovažuje za mimořádně talentovaného. Pavel Pafko prý jen pracoval víc než...