6. června 2019 10:04 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Herečka Ellen Pageová nafotila se svou manželkou odvážné snímky

Herečka Ellena Pageová nafotila se svou manželkou odvážné snímky | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Herečka Ellena Pageová nafotila se svou manželkou odvážné snímky | foto: Instagram

Kanadská herečka Ellen Pageová nafotila se svou ženou Emmou Porterovou odvážné snímky, které obě zveřejnily na svém Instagramu. Fotografie, na kterých jsou obě ženy do půl těla nahé a vyjadřují si lásku, nafotily na podporu LGBT komunity.

Herečka Ellen Pageová
Ellen Pageová a Emma Porterová
Zobrazit příspěvek na Instagramu

❤️️‍

Příspěvek sdílel uživatel @ ellenpage,

Herečka si tanečnici Emmu Porterovou, která má taneční školu na Brodwai, vzala v roce před rokem. Obě pochází z Kanady a seznámily se právě na Instagramu. 

Pageová, která se proslavila díky snímkům Juno, Počátek nebo Freeheld, o své sexuální orientaci veřejně promluvila v roce 2014. 

apeAlena Pecháčková

Školní jídelny jsou zaostalé: Děti nedostávají dost jídla a živin, říká studie
Školní jídelny jsou zaostalé: Děti nedostávají dost jídla a živin, říká studie

Státní zdravotní ústav (SZÚ) informoval o tom, že stravování ve školách je zastaralé a skladba jídelníčku neodpovídá současnému způsobu života. Ze studií vyplývá, že ve školních jídelnách děti nedostávají stravu, která by odpovídala doporučení výživových hodnot a liší se i gramáž porcí. Proč tomu tak je?

Najdete na Lidovky.cz