31. prosince 2014 6:13 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Herečka Sofia Vergaraová se na Štědrý den zasnoubila

Populární televizní herečka Sofía Vergaraová se na Štedrý den na Havaji... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Populární televizní herečka Sofía Vergaraová se na Štedrý den na Havaji... | foto: Reuters

LOS ANGELES Populární televizní herečka Sofía Vergaraová se na Štedrý den na Havaji zasnoubila s americkým hercem Joem Manganiellem. Informoval o tom časopis People. Dvaačtyřicetiletá bývalá topmodelka a osmatřicetiletý herec se do sebe podle listu zamilovali loni v létě. Krátce předtím kolumbijská kráska ukončila dvouletý románek s impresáriem Nickem Loebem.

Vergaraová byla v září vyhlášena za nejlépe placenou televizní herečkou ve Spojených státech, a to již třetí rok po sobě.

Hvězda komediálního seriálu Taková moderní rodinka si odhadem za poslední rok podle magazínu Forbes vydělala 37 milionů dolarů (842 milionů korun). Po boku dalších hvězd si zahrála také například v úspěšné komedii Šťastný Nový rok z roku 2011.

Herci oceněného seriálu Taková moderní rodinka.

Herci seriálu Taková moderní rodinka

Manganiello se také proslavil v televizních seriálech, a to především Pravá krev (True Blood) a Jak jsem poznal vaši matku. Zahrál si ale v řadě dalších oblíbených seriálů, například Kriminálka Maimi či Kriminálka New York.

Filmovým divákům se představil například v celovečerních snímcích Spider-Man, Bez kalhot a Jak porodit a nezbláznit se.

Lidovky.cz, ČTK

Najdete na Lidovky.cz