9. června 2017 9:52 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

‚High-five‘ mu nevyšel. Šéf labouristů Corbyn praštil kolegyni do hrudníku

Jeremy Corbyn po výsledcích předčasných parlamentních voleb. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Jeremy Corbyn po výsledcích předčasných parlamentních voleb. | foto: Reuters

PRAHA/LONDÝN Šéf labouristů Jeremy Corbyn sice není přímým vítězem předčasných parlamentních voleb ve Velké Británii, jeho strana ale celkově posílila. Svou výhru proto Corbyn oslavoval bujaře. Video, jež zachycuje, jak neohrabaně uhodil do hrudníku stranickou kolegyni Emily Thornberryovou, už stihlo zhlédnout několik milionů lidí.

Po vyhlášení výsledků propukly v táboře labouristické strany nemalé oslavy. Jeremy Corbyn začal objímat svou stranickou kolegyni Emily Thornberryovou a prstem naznačoval, že právě ona dopomohla ke skvělému výsledku. Když si však Corbyn chtěl s kolegyní plácnout dlaněmi (High-five), žena jeho úmysl nepochopila a šéf labouristů udeřil Thornberryovou přímo do hrudníku.

Trapnou chvilku se snažili oba přejít bez povšimnutí. Avšak sociální sítě zareagovaly rychle. „Pan Corbyn by měl zlepšit svůj high five,“ píší například uživatelé na Twitteru.

09.června 2017 v 03:30, příspěvek archivován: 09.června 2017 v 09:57

VIDEO: Mr Corbyn needs to perfect his high five. #GE2017 #Labour #JeremyCorbyn https://t.co/dKJZnZA4ez

Pro zobrazen? videa mus?te m?t zapnutou podporu JavaScriptu

Mr Corbyn needs to perfect his high five. #GE2017 #Labour #JeremyCorbyn https://t.co/dKJZnZA4ez

Britové volili v předčasných volbách nové složení parlamentu. Volby nakonec překvapivě přinesly překvapivý výsledek a propad vládních konzervativců.

dvDaniela Vlčková

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!