6. srpna 2018 23:05 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Hokejista Tomáš Plekanec oznámil konec vztahu s Lucií Vondráčkovou

Tomáš Plekanec na tiskové konferenci před startem Světového poháru. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Tomáš Plekanec na tiskové konferenci před startem Světového poháru. | foto: ČTK/AP

MONTREAL Český hokejista Tomáš Plekanec v pondělí na svém facebookovém profilu oznámil, že se bude rozvádět se svou dosavadní ženou Lucií Vondráčkovou. Jejich manželství trvalo sedm let.

„Rád bych Vás informoval o ne zcela veřejných věcech. Já s Lucií bychom Vám chtěli oznámit, že po vzájemné domluvě jsme došli k závěru, že v našem vztahu již dále nebudeme pokračovat,“ oznámil Plekanec v pondělí večer na sociálních sítích.

„Přesto se budeme snažit zůstat těmi nejlepšími rodiči pro naše dva syny Matyáše a Adama. Proto Vás prosíme o respektování našeho soukromí a toho, že situaci nebudeme více komentovat. Děkujeme,“ uzavřel celou záležitost hokejista ve svém statusu na Facebooku.

Lucie Vondráčková se synem Matyášem v roce 2012.
Tomáš Plekanec odpovídá novinářům po vyřazení Montrealu ze Stanley Cupu.

Lucie Vondráčková se zatím k záležitosti nevyjádřila. Svého muže potkala v roce 2010 na akci Jágr Teamu. V roce 2011 si Plekance vzala. Společně žili v kanadském Montrealu, odkud se Plekanec v únoru letošního roku sám přestěhoval do Toronta.

okr

Advantage Consulting, s.r.o.
SPECIALISTA CHLADÍCÍCH ZAŘÍZENÍ

Advantage Consulting, s.r.o.
Praha, Středočeský kraj
nabízený plat: 45 000 - 55 000 Kč