Pátek 23. října 2020svátek má Teodor, Theodor 9 °C občasný déšť Předplatné LN
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kadeřábek 10.9.2020 14:36

Na to expert každá klimatizace. A její filtry viry skutečně nezachytí.

J. Kadeřábek 10.9.2020 14:34

Radí Vám nějaký Aleš Rubina. To nevypadá na pitomečka z celé Zeměgule. To je mdocela domácí jméno.

Z. Lapil 10.9.2020 14:16

Ono to není tak elementární, jak to na první pohled vypadá. Stačí si dát nasávání do bytu k výdechu z hospody. Ne že by zrovna tohle byla věda, ale je-li těch souvislostí víc... Třeba rozvést vzduch ze strojovny na střeše po celém baráku tak, aby každá místnost dostala svou správnou dávku.

Z. Lapil 10.9.2020 14:08

Z důvodu přílišné vlhkosti nikoliv.

J. Rojšl 10.9.2020 13:52

Dnes jsem na internetu četl :

"Respirátory za 230 milionů jsou podle Vojtěcha vadné. Číňané to neuznali..."

Jak vadné, co jim chybí nebo přebývá ?!?

Nesouvisí náhodou ten současný rozmach "koronaviru" s jejich kvalitou nebo ten příkaz vlády nosit roušky téměř všude, není od vlády nějaký úmysl ...?!

Není to také proto, co nám Číňané "za pana Vystrčila" slibovali, že za to, kromě těch už nanic vydaných 230 miliónů korun, zaplatíme třeba ještě kontaminovanými rouškami...?!? A neposílá vláda tyto roušky, které jsou na ho..., nám důchodcům poštou proto aby se těchto „kvalitních roušek“ zbavila ?!? Jsem z toho pane Babiš volajaký zmetený ...:-/

M. Krátký 10.9.2020 12:29

Hergot - to je tedy situace !!!!!! my Západoasiati si musíme nechat poradit od pitomečků z celé Zeměkoule i jak si máme utírat zadek. Kde byly ty všechny nuly, když jsme hospodářsky táhli celé Rakousko-Uhersko a jako jeden z mála evropských států jsme úspěšně vzdorovali nájezdům všech nul z celé Evropy - stačí se podívat na mapu Evropy a "vývoj" ministátů na území Itálie, Německa a pod. za posledních 1000 let - jděte se bodnout novinářská žumpo !!!!
							<ul class=

 • reagovat
 • nahlásit příspěvek
 • M. Sláma 10.9.2020 11:48

  A nestačí na správné větrání dostatečně silné větry?

  J. Konečný 10.9.2020 11:44

  Všechno směřuje k tomu, že nás všechny budou chtít napíchat tou velice podezřelou americkou vakcínou uvařenou na experimentech se šváby, morčaty a opicemi. A vsadím se, že lampasáček, Hamáček a další kreatury si ji píchnout nenechají, protože dobře znají rizika. Ale státním zaměstnancům ji možná nařídí povinně. Z vojáků a políšů udělají takové experimentální mušky octomilky.

  P. Čech 10.9.2020 11:05

  Jde o to, že v žádné monografii se nedočtete, jak vyvětrat viry z místnosti. To vědí jen novináři a jejich "experti".

  R. Benýšek 10.9.2020 10:11

  Expert na správné větrání? (dokonce specialista na větrání konkrétně ve zdravotnických zařízeních). To bude asi někdo takový jako ve druhém díle Básniků ten expert na správné rozložení rekvizit na pracovním/studijním stole? Ještě jako dítě jsem dostal radu, že při větrání je lepší krátce otevřít okno dokořán nežli nadlouho ho jen pootevřít. Přiša mi již tehdy rozumná, a myslil jsem, že s ní celý život vystačím. Teď ale vidím, že si budu muset o větrání přečíst monografii, až vyjde (anebo snad už vyšla, a já to propásnul?).

  P. Čech 10.9.2020 8:40

  Správné větrání????

  Zdá se, že ti novináři a jejich "experti" již úplně ztratili rozum. A nebo je snad pravdou, že při správném otevření okna na předem daný čas se dají viry vyvětrat? Svatá prostoto!!!


  Po čtyřicítce žijeme na vypůjčený čas, říká lékař David Sedmera

  David Sedmera | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

  Premium Lidské tělo je velmi přesný a dokonalý mechanismus. V některých směrech až zázračný. Proč je však uspořádání těla...

  Jak vyležet ‚lehký covid‘. Praktičtí lékaři radí, jak na samoléčbu

  Měření teploty u vstupu do pardubické nemocnice. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

  Premium Tak jako jiné virózy i obávaný covid-19, pokud zaútočí jen v mírné či střední síle, se musí doma prostě a jednoduše...

  Shromáždění vlastníků jsou kvůli pandemii v ohrožení. Právník radí, co dělat

  ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

  Premium Vyhlášení nouzového stavu komplikuje situaci společenstvím vlastníků bytových jednotek. Do konce roku musí totiž výbory...