3. srpna 2010 12:30 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Je mu šestnáct a už píše paměti. Bieber v nich líčí svou cestu ke slávě

Justin Bieber | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Justin Bieber | foto: Reuters

NEW YORK Člověk není nikdy příliš mladý na to, aby začal psát své paměti, řekl si patrně kanadský zpěvák a nový popový idol převážně -náctiletých dívek, teprve šestnáctiletý Justin Bieber.

Jeho kniha memoárů nazvaná Justin Bieber: First Step 2 Forever: My Story vyjde v říjnu v nakladatelství HarperCollins a bude líčit Bieberovu "úžasnou cestu ke slávě", napsala agentura AP.

Justin Bieber

Kniha bude obsahovat také dosud nezveřejněné fotografie, které nepochybně potěší všechny "fanynky nakažené Bieberovskou horečkou", uvedlo nakladatelství. A Bieber v prohlášení dodal, že je "nadšený, že se může podělit o další kousek svého světa".

Dnešní ikonou pubertálních fanynek je šestnáctiletý kanadský zpěvák Justin Bieber.

Bieberovu raketovou kariéru odstartovala jeho matka, která na internetovém serveru YouTube zveřejnila videonahrávky, jak zpívá na talentových soutěžích. Před dvěma lety, kdy mu bylo teprve 14 let, s ním podepsala smlouvu nahrávací společnost Island Def Jams Music Group rappera Ushera.

Album My World 2.0 se v USA letos dostalo na první příčku hitparády Billboard hned v prvním týdnu po vydání. A jeho videoklip Baby se stal nesledovanější nahrávkou na internetovém serveru YouTube, když si ho uživatelé otevřeli více než 250 milionkrát.

ČTK, Lidovky.cz

Najdete na Lidovky.cz