20. května 2016 9:10 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Karel Gott je zpět z nemocnice. I po operaci přemýšlí o budoucí práci

Karel Gott se po operaci vrátil domů. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Karel Gott se po operaci vrátil domů. | foto: facebook Karla Gotta

Karel Gott je po operaci zpět z nemocnice. Své fanoušky pozdravil prostřednictvím facebooku. Operace podle jeho slov byla úspěšná a nenastaly po ní žádné komplikace. „Hřeje mě i pocit, že na mne stále myslíte a pročítám si průběžně stovky dopisů a přání, za které vám srdečně děkuji,“ napsal Gott.

Gott i přes své zdravotní problémy věnuje nějaký čas i práci. „Ale jak je o mně známo, nedokážu jen tak sedět a o práci alespoň nepřemýšlet. Takže poslouchám nejúspěšnější písně své letité kariéry a říkám si, jak s nimi naložím, protože na mnohé by byla škoda zapomenout,“ píše dál Gott a naznačuje, že bude opět pracovat s dříve pořízenými nahrávkami.

„V mém repertoáru je totiž o mně mnoho nadčasově vypovídajících písní, u kterých by byla škoda, aby zůstaly ve stínu těch úspěšnějších. Těším se na vás. Váš Karel Gott,“ uzavírá Gott příspěvek, který je pro jeho obdivovatele jistě velice potěšující.

Poslední operace

Karel Gott minulé pondělí podstoupil plánovanou operaci břicha, která by měla uzavřít jeho onkologickou léčbu. Fanouškům vzkázal, že se cítí dobře. Informovala o tom bez dalších podrobností zpěvákova mluvčí Aneta Stolzová.

Lékaři začátkem loňského listopadu oznámili, že u Gotta diagnostikovali takzvaný Non-Hodgkinův lymfom. Zpěvák ihned zahájil cílenou onkologickou léčbu. Koncem února prodělal poslední chemoterapii a pozdější vyšetření ukázala, že jeho nádorové onemocnění zcela vymizelo.

Lidovky.cz, ČTK

Najdete na Lidovky.cz