30. dubna 2011 14:08 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Kate a William na líbánky zatím nejedou. Princ jde v pondělí do práce

Kate a William opouští Buckinghamský palác | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Kate a William opouští Buckinghamský palác | foto: ČTK

LONDÝN Princ William s manželkou Kate opustili Buckinghamský palác v Londýně vrtulníkem. Na svatební cestu prý zatím nemíří, William jde v pondělí do práce.

K vrtulníku kráčeli ruku v ruce ve vycházkovém oblečení a zastavili se, aby si před odjezdem potřásli ruce s personálem. 
 


Zpráva o tom, kam pár míří na líbánky, se zatím do sdělovacích prostředků nedostala, pár si přeje uchovat si soukromí. Spekuluje se o všemožných destinacích. Soukromí by jim podle mnohých poskytl královnin zámek Balmoral ve Skotsku.

Vrtulník, se kterým odletěli Kate a William z Buckinghamského paláce

Někdo si také vzpomenul, že se William kdysi zmínil o tom, že chce vzít svou nastávající do Austrálie na potápění. Dále se spekuluje o některém z karibských ostrovů, destinaci v Africe nebo o Jordánsku. Pro ně sice hovoří dobré vzpomínky na dva roky, které zde rodina Middletonova strávila v době Katina dětství, ale jeho blízkost současným ohniskům arabských nepokojů z něj favorita nedělá.

U sázkařů vyhrává Keňa
V případě Karibiku se mluví o ostrovu Bequia či ostrovu Mustique, kam jezdí často na dovolenou Katini rodiče. Sázkaři dávají největší šanci Keni, v níž William Kate požádal o ruku.

ČTK

Naděje pro neplodné páry: Česko zavádí novou metodu mrazení vajíček
Naděje pro neplodné páry: Česko zavádí novou metodu mrazení vajíček

Státní ústav pro kontrolu léčiv schválil v nedávné době zcela novou metodu mrazení vajíček. Měla by eliminovat riziko poškození vajíčka při rozmrazení a dát tak ženám, které podstupují umělé oplodnění, větší šanci na úspěch.

Najdete na Lidovky.cz