Pondělí 9. prosince 2019svátek má Vratislav 7 °C oblačno Předplatné LN
24. ledna 2015 7:29 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Kdyby Al Pacino nehrál, asi by kuchtil v rychlém občerstvení

Al Pacino | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Al Pacino | foto: Reuters

NEW YORK Al Pacino hraje na stříbrném plátně skoro půl století a po celou tu dobu nikdy vážně neuvažoval o tom, že by dělal něco jiného. Až doteď. Hollywoodská hvězda si myslí, že by dokázala být kulinářským mistrem v podniku s rychlým občerstvením.

Jistá zkušenost by tu už byla. Pacino si v roce 1991 ve filmu Frankie a Johny zahrál čerstvě propuštěného vězně, který se uchytí jako kuchař v jídelně, kde se zamiluje do servírky. „To bych mohl dělat,“ rozpomněl se Pacino a měl na mysli práci za sporákem.

Tvůrčí zábava

V nedávném interview při propagaci snímku The Humbling, kde ztvárnil ústřední postavu stárnoucího herce na konci kariéry, Pacino připustil, že „vaření je opravdu velice tvůrčí zábava“, při které „čas jen letí“, zejména pokud obědem strávíte hodinku či dvě.

ČTĚTE TAKÉ:

Herec poznamenal, že nedokončil střední školu, ani nešel na univerzitu, ale vzdělával se prostřednictvím hraní. Znalosti a dovednosti získal díky rolím lékařů, právníků - a kuchařů. Při natáčení mu postavení celebrity otevřelo dveře do kuchyní.

„Ti chlápci by mě jen nechali sedět v jídelně. Byl bych tam přes oběd, koukal bych, co kdo dělá, bifloval a doufal, že něco pochytím,“ poznamenal.

Lidovky.cz, ČTK
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Renomovaný výživový poradce Petr Fořt | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Zvířecí ortoped a chirurg Roman Skala | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Premium

Sedí s drahými mobily, dětem kupujeme kartáčky my, říká režisérka Výměny

Jana Rezková | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Kreativní producentka a režisérka Jana Rezková natáčí už patnáct let úspěšnou reality show Výměna manželek. Navštívila...

OVĚŘENO: Jak obstály olejíčky Frei öl® v testu?
OVĚŘENO: Jak obstály olejíčky Frei öl® v testu?

Propadli jste pleťovým a tělovým olejům a hledáte inspiraci? Vyzkoušeli jsme olejíčky Frei öl®, které slibují tu nejlepší péči pro pokožku dospělých i našich nejmenších.