14. března 2018 8:00 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Kopala a strkala do policistů. Herečka Locklearová byla obviněna z ublížení na zdraví

Americká herečka Heather Locklearová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Americká herečka Heather Locklearová. | foto: Reuters

VENTURA/PRAHA Americká herečka Heather Locklearová byla v pondělí soudem obviněna z ublížení na zdraví, kterého se měla dopustit proti čtyřem příslušníkům záchranných složek. K přestupku mělo dojít 26. února, kdy k jejímu domu v kalifornské Ventuře byla sousedy přivolána policie a zdravotníci kvůli podezření z probíhajícího domácího násilí.

Podle oficiální policejní zprávy Locklearová v areálu svého pozemku „odmítala zdravotníckou pomoc a obtěžovala policisty i zdravotníky“. Policie také uvedla, že Locklearová na přivolané složky křičela, kopala do nich a strkala.

Co se týče vyšetřování domácího násilí, kterého se měla Locklearová dopustit proti svému příteli Chrisovi Heisserovi, žádná obvinění nebyla vznesena.

První soudní sezení kvůli přestupkům je s Locklearovou naplánováno na úterý. Obžalovaní se podle zákona nemusí sezení účastnit osobně, pokud je zastoupí jejich advokát.

Šestapadesátiletá Heather Locklearová je známá především díky své roli v seriálu Melrose Palace, který se na televizních obrazovkách objevil v roce 1992. V něm hrála roli Amandy Woodwardové.

Najdete na Lidovky.cz