Diskuse k článku: Rodninová, která zapálila olympijský oheň, se omlouvá za fotomontáž Obamových

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 31
  • Poslední: 12.2.2014 7:43
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
H. Grúbr 11.2.2014 15:54

To je pěkná fotečka

moc dobrý a výstižný nápadíček.

I. Jemelka 11.2.2014 13:41

o Obamovi koluje

hodne vtipu a v USA si ho dobiraji na vsech moznych talkshows - ale udelat takovou nechutnou fotomontaz - to je docela primitivni !! (horsi muze snad byt delat si legraci z invalidu - urcite oblibene tema v Ceku, Rusku a jinde !!)

R. Gramblička 12.2.2014 7:18

Re: o Obamovi koluje

Jak nechutná? Vám nechutná? Zkuste návštěvu u lékaře. Fotomontáž je jednoduchá, ale srandovní, zvláště v kombinaci s obamovou grimasou. To srovnání s invalidem kulhá na obě nohy. Černoši jsou snad nějak postižení?

F. Lesniak 11.2.2014 13:38

Pěkná fotka.

Ale myslím si, že jestli se rozhoří ten skandál, že negr má bokovku, tak tahle fotka nebude už nikoho zajímat.

J. Venc 11.2.2014 13:58

jestli ...

... ten podmiňovací způsob jako prima berlička pořád funguje ? ... také to tedy zkusím, jestli se rozhoří ten skandál, že čistokrevný slovan má bokovku, tak budou všechny fotky vymazány ze světa ? ... bude ona vymazána ? ... samozřejmě se ptám na Alinu Kabajevovou, milenku pana Putina :)

V. Novák 11.2.2014 14:08

To je ta, co dle presstitutů měla zapalovat

olympijský oheň?

J. Venc 11.2.2014 14:13

to je ta, co je dle ruských médií

... milenkou pana Putina :) ... pokud to nicméně praskne, ať už si pod tím pojmem představujeme cokoli, doufám, že budou vymazány jen ty fotky, ona nikoli ... to by byl příliš tvrdý trest, inu lásce neporučíš :)

V. Novák 11.2.2014 14:36

V každém případě si presstituti uřízli

světovou kšandu. Přeju jim to - ale oni jsou teflonoví, z nich to sjede a za chvíli budou zase lhát, jak požadavky vydavatele kážou jim.

J. Venc 11.2.2014 16:10

... a dobře jim tak

... každopádně jsem si jen chtěl vyzkoušet diskutovat pomocí podmiňovacího způsobu, tak jako i Váš ideový souputník Frankie a vlastně drtivá většina zdejších obhájců všeho ruského, tedy i divných či směšných záležitostí ... a nebaví mne to :)

V. Novák 11.2.2014 17:18

Ovšem poněkud hloupě.

Putin je - na rozdíl od Obamy - šťastně rozveden a tudíž není co by na něj mělo "prasknout". Naopak by bylo divné - Rusům určitě - kdyby vitální chlap jeho typu, kondice a věku nějakou milenku neměl.

Dokonce i mají-li žumpalisté pravdu - ti méně žumpózní píší o Alině Kabajevoj jako o "rumored" girlfriend - opět to není nic proti ničemu. Na rozdíl od Obamy.

Na Rusy nějaké hraní si na "oženil jsem se se státem" neplatí.

J. Venc 12.2.2014 7:43

Re: Ovšem poněkud hloupě.

... pak není jasné proč relativně zřejmou věc popírá, ale to je jeho problém, navíc celkem nezajímavý ... na Rusy právě "oženil jsem se se státem" platí více než na jiné, proto tolik potřebují ba přímo touží po silném a nezpochybnitelném vůdci ....

J. Vydra 11.2.2014 13:09

Odkud tyhle zrůdičky vylézají

Tolik šutrů tu ani nemáme, ti musejí být z dovozu...

V. Novák 11.2.2014 11:13

Kd\by Rusko požadovalo omluvu za každý

obrazový útok na Putina, mnohá média (třeba český Respekt) by se uomlouvala.

J. Kodeš 11.2.2014 10:43

SOČI

Při zapalování ohn ě byly vše příznivkyně Putina,které prohlásily homosexualitu a lesbismus za nemoc. To se v ruském parlamentě nosí jako přednost a v ruském sportu jako nutnost.

v. čajka 11.2.2014 10:20

Hyperkorektnost je zhouba.

Za obrázek se bude omlouvat, pedofilové budou zakládat svoje pride, pedofilní vrahové pouštět na svobodu, vlastní kontinuitu a to, co ji podporuje, potlačovat, naopak vše cizí podporovat. To není bláznivé to je ouplné yeblé. No ale jsou patrně na světě vlivní lidé, kteří to tak chtějí.

J. Mrázek 11.2.2014 10:01

Kde končí sranda ....

...tam začíná malost a neschopnost nadhledu...nakonec jeho rodný list i studentský průkaz, že, co dodat...

R. Houška 11.2.2014 9:35

Copak? Soudruha Obamoviče by se mohlo dotknout,

že si někdo všiml, že je tmavší pleti a má rád banány? Náš "prezident" má zase rád všechno co teče, a je v tom alespoň 40% čistého lihu, vypadá jak troska, a ještě se tím sám chlubí. Tak kde je problém? Jednou lezeš do politiky, tak musíš počítat s tím, že budeš karikován.

R. Gramblička 11.2.2014 8:59

omluva?

Taková hezká fotomontáž a vona se omlouvá, proboha proč?

:-))))

J. Venc 11.2.2014 8:49

selektivní svoboda vyjadřování ?

... nebo snad ruské snahy ( doufejme ojedinělé ) o zákaz vysílání CNN kvůli směšné anketě o ošklivých pomnících vypovídá o čem ?

v. čajka 11.2.2014 10:31

Re: selektivní svoboda vyjadřování ?

Pane Venc, co se černochů týče mají Rusové naprosto čisté svědomí. Američané jsou samozřejmě úplně jiný případ.

 A CNN se z obav o dodržení hyperkorektnosti nakonec omluvila? Myslím, že něco podobného by její vedení ani nenapadlo. Američané s omluvama šetří. Teda pokud zrovna nevybombardují nějaké ty sprosté podezřelé. Tam se občas omluví, i arašídové máslo pošlou.

J. Venc 11.2.2014 11:09

pěkný pokus

... nicméně pálíte slepými, nehodnotím totiž úroveň či smysl oné karikatury ( byť je jasné, že dát dvěma černochům před oči banán není nic invenčního ) , nehodnotím ani omluvu paní poslankyně, nýbrž rozdílný způsob postoje ke svobodě vyjadřování ... jestliže jsou rusové tak rozčileni kvůli a to zdůrazňuji "anketě" a řeší to dokonce na parlamentní půdě a zároveň mají pocit, že svoboda vyjadřování je zřejmě bezbřehá, svědčí to buď o neznalosti proporcionality nebo typicky ruskému náhledu na věc ? ... mimochodem, za co by se měla CNN omlouvat ? ... že hlasující rozhodli jak rozhodli ? :)

V. Novák 11.2.2014 11:23

Za pitomý komentář.

Ameičané by dost zuřili, kdyby někdo označil slavnou sochu mariňáků vztyčujících hvězdy-a-pruhy na Iwodžimě za ukázku surové americké touhy po světovládě a kořistění.

A je rozdíl mezi soukromým tweetem a CNN...

J. Venc 11.2.2014 11:26

další pokus ?

... o odvedení pozornosti ? ... anketa byla na téma "nejošklivější pomník" , nikoli na téma co který pomník vyjadřuje či nevyjadřuje ... znovu připomínám, že mne ani tak nezaujal tweet paní poslankyně, nýbrž věta "Svoboda slova je svoboda! Své komplexy si řešte sami" ... nemělo by to platit i pro Rusy samotné ? :)

V. Novák 11.2.2014 14:27

Jaké odvádění pozornosti?

Rusy (a ještě víc Bělorusy) rozpálily komentáře „betonový Bělorus, který je buď velmi rozezlen, nebo strádá zácpou“ a "Tento gigantický zlostný voják vyrůstá z betonové masy a působí dojmem, že si chce jediným mohutným úderem podřídit Západ". Račte si vygooglit dokonce i na českých serverech. Zesměšňování, ne označení za "ošklivý" - i Rusové vědí, že proti gustu žáden dišputát.

A potrestat CNN požadoval ředitel Památníku Brestská pevnost, takže Bělorus - žádní ruští politici.

Tak kdo tady odklání, co?

J. Venc 11.2.2014 16:02

Re: Jaké odvádění pozornosti?

... ten návrh na zablokování CNN podal ruský senátor Morozov v horní komoře parlamentu, co požaduje ředitel památníku je v tomto případě dost irelevantní ... ráčil jsem vygooglit a našel jsem v tom hodnocení i větu "i když je nevzhledný, o jeho velikosti a významu nikdo nepochybuje" ... o jakém zesměšňování je tedy řeč ?

V. Novák 11.2.2014 17:02

Re: Jaké odvádění pozornosti?

Citoval jsem. Víc neumím.

J. Venc 11.2.2014 17:34

rozumím

... umístit si na svůj profil primitivní, rasistickou fotomontáž a svést to na hackera + přidat svérázný výklad o svobodě slova je v pořádku ... uspořádat přiblblou anketu o nejošklivější památník a doprovodit ji slovně expresivním popisem + zdůrazněním jejího pietního významu je důvodem k zakazování zmíněného média ... díky za vysvětlení :)

V. Novák 11.2.2014 14:33

Mimochodem - reagoval jsem na vaši otázku

"za co by se měla CNN omlouvat ?"

Odpověď: "Za pitomý, zesměšňující komentář."

Poslankyně odpověděla pokrytcům, kteří nutí Rusko a Rusy snést cokoli - ale běda, dotkne-li se někdo JICH! Zrovna USA, kde se nesmí ani použít výraz "černoch", ale "afroameričan", by měly hodně zpytovat svědomí ohledně svobody slova.

J. Venc 11.2.2014 16:06

paní poslankyně především hájila

... výskyt primitivní fotomontáže na svém profilu hackerským útokem ( směšné ) a svérázným, typicky ruským výkladem jak přesně je to se svobodou slova ... čili pokrytec udělil lekci pokrytcům, tak tomu mám rozumět ? :)

v. čajka 11.2.2014 12:25

Re: pěkný pokus

Hloupost. Tahle fotečka není výplodem ruského vedení, jako ta snaha zakázat CNN. Je to jen dílko jedné osoby. Proto je pošetilé říkat, že Rusové "mají pocit". Pálíte slepými.

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

„Když se něco naučíte rychle, váš mozek bude mít tendenci pamatovat si to... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

Prostitutka láká zákazníky za výlohou vykřičeného domu v Dubí u Teplic (2005) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...