6. května 2010 12:12 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Kuchařová je z prodeje Miss ČR zklamaná. Nad etikou prý vyhrál byznys

Taťána Kuchařová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Taťána Kuchařová. | foto: Ondřej Němec, Lidové noviny

PRAHA Miss World Taťána Kuchařová cítí hluboké zklamání kvůli prodeji soutěže Miss ČR, jejíž byla prezidentkou. Soutěž ovládla její konkurentka Michaela Maláčová, ředitelka České Miss.

Kuchařové vadí zejména způsob, jakým se dosavadní majitel, společnost Central Group, zbavil celého vedení, i samotné soutěže. Modelka to uvedla pro server iDnes.cz.

Na prodeji se dohodli vlastníci obou soutěží krásy - společnost Maláčové M Marketing a společnost Central Group, kterou vlastní Dušan Kunovský. Kuchařové vadí zejména to, že se Kunovský o svém kroku neporadil s vedením soutěže.

Více čtěte:

"K mé velké lítosti a hlubokému zklamání se majitel Miss ČR Dušan Kunovský rozhodl bez předchozího jednání s námi ke kroku, ve kterém upřednostnil byznys před lidskou etikou a solidaritou. Situace, ve které se Miss ČR nyní nachází, nám byla oznámena SMS zprávou a mailem," řekla pro iDnes.cz.

Ředitelka soutěže Michaela Maláčová.

Společnost Central Group se dohodla na ukončení spolupráce s Taťánou Kuchařovou, která působila jako prezidentka Miss ČR. Ve funkci končí také ředitel Miss ČR Jiří Adamec a zakladatel této nejstarší české soutěže krásy Miloslav Zapletal, který pracoval jako poradce.

"Jedno chytré české přísloví praví: Kdo chce všechno, nemá nic. Mým velkým osobním přáním vždy bylo a je aby tato soutěž ženské krásy žila dál," dodala k prodeji Kuchařová.

Lidovky.cz