27. dubna 2011 7:00 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Lady Gaga je kmotrou mého syna, přiznal Elton

Elton John se svým synem Zacharym. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Elton John se svým synem Zacharym. | foto: ČTK

LOS ANGELES Britský zpěvák Elton John americké televizi vyzradil, že kmotrou jeho malého syna Zacharyho je excentrická zpěvačka Lady Gaga.

"Ano, ano, je to ona," odpověděl Elton John na dotaz televize ABC, jestli americká zpěvačka je skutečně kmotrou jeho dítěte, které si pořídil spolu se svým manželem Davidem Furnishem. Dítě jim porodila náhradní matka v Kalifornii loni 25. prosince a pojmenovali ho Zachary Jackson Levon Furnish-John.

"Když ji skutečně poznáte, zjistíte, že je to velmi prostá dívka z New Yorku, která miluje svoje rodiče. Mám ji moc rád. Hodně lidí říká, že je blázen, ale oni ji neznají, na rozdíl od nás," vysvětlil v rozhovoru pro televizi.

Lady Gaga

'Nechceme dítě zahrnout luxusem'
Zpěvák se v rozhovoru také svěřil, že Zacharymu píše od příchodu do rodiny deníček. "Převlékáme ho, koupeme ho, krmíme a každý večer mu předčítáme pohádku," řekl čtyřiašedesátiletý zpěvák a dodal, že dítě mu přináší největší uvolnění v životě.

"Nejhorší věc, kterou můžete dítěti udělat, a mockrát jsem to viděl, je zahrnout ho bohatstvím," řekl a dodal, že nechce vychovávat Zacharyho v luxusu.

Elton nebude chybět na královské svatbě
Elton John a jeho osmačtyřicetiletý partner David Furnish se vzali v roce 2005 po dvanácti letech společného života. Za čtyřicet let pěvecké a skladatelské kariéry prodal více než 250 milionů alb. Mimořádný úspěch měla jeho píseň Candle in the Wind, kterou zpíval na pohřbu princezny Diany v roce 1997 - nahrávky se prodalo 33 milionů kusů.

Elton John je také na oficiálním seznamu hostů, kteří se zúčastní svatby staršího syna princezny Diany prince Williama s Kate Middletonovou 29.dubna.

ČTK, Lidovky.cz

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na Lidovky.cz