15. května 2012 20:58 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Masér stáhl obvinění Travolty ze sexuálního obtěžování

John Travolta | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy John Travolta | foto: ČTK

LOS ANGELES Jeden ze dvou masérů, kteří doposud tvrdili, že je sexuálně obtěžoval herec John Travolta, své obvinění stáhnul.

Informovala o tom agentura Reuters s odkazem na zdroje ze soudu v Los Angeles. Masér tvrdil, že na něj letos v lednu Travolta sahal při masáži v Beverly Hills. Nicméně pak se ukázalo, že v den, kdy se incident podle původního masérova tvrzení stal, byl herec v New Yorku. Dokazují to například účtenky z restaurací, které Travolta toho dne navštívil.

Travoltovi ale stále hrozí soudním procesem jiný masér, který hercovi své služby poskytoval koncem ledna v hotelu v Atlantě. Tvrdí, že ho hvězda filmů Pomáda nebo Pulp Fiction hladila po noze, dotýkala se jeho genitálií a snažila se ho svést k sexu.

Travoltův právník tato obvinění označil za "absurdní a směšná". John Travolta je více než dvacet let ženatý s herečkou Kelly Prestonovou.

Lidovky.cz, ČTK

Další pochybení pardubické nemocnice. Novorozenci nepodali včas léky
Další pochybení pardubické nemocnice. Novorozenci nepodali včas léky

Nemocnice v Pardubicích čelí dalšímu obvinění. Při porodu novorozence tamní personál včas neodhalil problém, který bylo možné vyřešit medikací. Dítě bude mít doživotní následky.