29. srpna 2017 19:57 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Trumpová ‚udělala vlny‘ na sociálních sítích. Na odlet do zaplaveného Texasu si vzala vysoké podpatky

Americký prezident Donald Trump a jeho žena Melania se chystají na cestu do... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Americký prezident Donald Trump a jeho žena Melania se chystají na cestu do... | foto: Reuters

Melania Trumpová vzbudila pozdvižení, když byla vyfotografována před cestou do záplavami zasaženého Texasu. Americká první dáma se totiž na cestu do místa katastrofy vydala oblečená velice elegantně a obuta byla v lodičkách na vysokém podpatku. Nevhodnost jejího oblečení neprošla na sociálních sítích bez povšimnutí.

Americký prezident Donald Trump a první dáma se chystají na cestu do Houstonu...

„Skvělý nápad. Můžete svými podpatky sbírat trosky,“ citovala agentura AFP komičku Jessicu Kirsonovou a ta nebyla zdaleka jediná, která si zvláštní situace povšimla. Sociální sítě se rychle zaplnily podobnými vtipy na účet první dámy.

29.srpna 2017 v 18:56, příspěvek archivován: 29.srpna 2017 v 19:57

Guys, guys, settle down. Melania brought a change of shoes. https://t.co/cqBGjR9tXb

V průběhu letu ale Melania stačila volbu svého oblečení přehodnotit -- možná i na zíkladě ohlasů - a z letadla již vystupovala oblečená v bílé halence a sportovních botech. Tentokrát ale zaujala baseballovou čepicí s nápisem FLOTUS, tedy zkratkou First Lady of the United States (první dáma Spojených států), kterou měla nasazenou na hlavě.

Americký prezident Donald Trump a první dáma se chystají na cestu do Houstonu...
Americký prezident Donald Trump a jeho žena Melania se chystají na cestu do...

Oblečení Donalda Trumpa bylo více v souladu s tím, co obyčejně politici nosí při návštěvách místa tragédie. Oblečen byl do bundy do deště, khaki kalhot a pevných hnědých bot.

Prezidenta doprovází kromě manželky Melania také několik ministrů jeho administrativy. Trumpova mluvčí Sarah Huckabeeová Sandersová novinářům řekla, že prezident se do Texasu vrátí zřejmě v sobotu, kdy připravuje i návštěvu sousední Louisiany.

29.srpna 2017 v 15:53, příspěvek archivován: 29.srpna 2017 v 20:02

Melania over here looking like Flood Watch Barbie. Pretty sure Loubs aren't waterproof, babes. https://t.co/XCAexsWpsc

Sandersová uvedla, že Trump se chce během návštěvy Texasu zaměřit na koordinaci záchranných a rekonstrukčních prací mezi úřady na místní, státní a federální úrovni. „Prezident si chce být jistý, že žádná činnost nenaruší rekonstrukční úsilí,“ vysvětlila.

Lidovky.cz

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!