4. listopadu 2010 9:21 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Ministryně si nechala z fotky vyretušovat šperky. Aby vypadala skromněji

Vyretušované fotografie francouzské ministryně | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Vyretušované fotografie francouzské ministryně | foto: Reprofoto

PAŘÍŽ Francouzská ministryně hospodářství, průmyslu a zaměstnanosti Christine Lagardeová se objevila na titulní straně radničního zpravodaje pařížského 12. okrsku, načež redaktoři týdeníku Le Canard Enchainé upozornili, že z užitého portrétu Lagardeové, který již dříve visel na stránkách ministersva, byly vyretušovány šperky.

Ministryně, která zároveň působí jako radní v této městské části, podle tisku nejspíš chtěla na čtenáře zpravodaje zapůsobit dojmem schopné, a přesto skromné ženy, což jejím poradcům nešlo dohromady s bílými perlami v uších, na prsteníčku i kolem zápěstí.

Čtěte také:


"My jsme nic neupravovali, takhle se k nám fotografie dostala z ministerstva," potvrdil tisku šéfredaktor zpravodaje Jacques Kalifa.

Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?
Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?

Jsem mámou jedné úžasné holčičky, která si žije ve svém batolecím světě a nic ji netrápí. To však bohužel nemohu úplně říct o sobě, tak jsem se rozhodla se ze svých obav a pochyb aspoň vypsat.