3. ledna 2019 7:58 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Žena mu neopětovala silvestrovský polibek. Video se stalo hitem internetu

Muž chtěl políbit svou sousedku, ta mu v živém vysílání rozpačitě uhnula. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Muž chtěl políbit svou sousedku, ta mu v živém vysílání rozpačitě uhnula. | foto: Twitter - Rex

Haag Hitem na internetu se stal neopětovaný polibek v nizozemském vysílání. Mladý muž chtěl v přímém přenosu během jednoho oblíbeného pořadu vysílaného tradičně během svátků políbit svou sousedku, ta se ale v rozpacích odtáhla.

Video se stalo populárním poté, co jej sdílel jeden Američan s komentářem „doufám, že rok 2019 vám začne lépe než tomuto chlapíkovi“.

Francouzský deník Le Figaro vysvětluje, že už od roku 1990 nizozemská stanice NPO Radio 2 od Štědrého dne až do Nového roku postupně vysílá 2000 nejoblíbenějších písní, které vyberou posluchači. Hojně poslouchaný pořad se nazývá Top 2000 Café. Stanice zároveň na internetu vysílá přímý přenos z různých skutečných kaváren, kde se lidí baví, zpívají, tančí a popíjejí.

Událost zachycená na videu se stala v neděli večer v Hilversumu, když NPO Radio 2 hrálo píseň Little Lion Man od anglické folk-rockové skupiny Mumford and Sons, uvádí Le Figaro.

ČTK

Najdete na Lidovky.cz