23. srpna 2014 9:01, aktualizováno  13:16 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Mužem roku 2014 se v Náchodě stal Tomáš Dumbrovský z Brna

Mužem roku 2014 se stal třiadvacetiletý student Tomáš Dumbrovský. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Mužem roku 2014 se stal třiadvacetiletý student Tomáš Dumbrovský. | foto: ČTK

NÁCHOD Vítězem soutěže Muž roku 2014 se v pátek večer v náchodském divadle stal třiadvacetiletý student Tomáš Dumbrovský z Brna. Od poroty dostal nejvíce hlasů. Do letošního 15. ročníku soutěže se přihlásilo 977 uchazečů, tedy o 200 více než loni. Mezi přihlášenými převládali podnikatelé, studenti a barmani. Na pódiu v Náchodě se utkalo 12 finalistů.

Soutěžící se v náchodském divadle představili například při promenádě ve spodním prádle, rozhovoru s moderátorem a ve volné disciplíně. Jako host letos do Náchoda přijel i nejkrásnější muž světa Mister International José Parades z Venezuely, který světové klání vyhrál loni.

Vítěz soutěže poletí opět prezentovat Českou republiku na soutěž Mister International, která bude letos v říjnu v jihokorejském Soulu. Muži z druhého a třetího místa budou Česko v cizině reprezentovat na Mister Universe a Manhunt International.

Výtěžek z akce pořadatelé věnují stacionáři Nona v Novém Městě nad Metují, Ústavu sociálních věcí v České Skalici a také Muži roku 2009 Martinovi Zachovi na jeho rehabilitaci po těžkém úraze.

Lidovky.cz, ČTK

SOUTĚŽ: Vyhrajte sirup pro děti, který zatočí s bacily
SOUTĚŽ: Vyhrajte sirup pro děti, který zatočí s bacily

Pojďte s námi otestovat dětské sirupy od NutriFood a ochraňte tak své děti před náporem nemocí a proměnlivého podzimního počasí. Stačí se přihlásit v komentářích.