19. května 2018 14:17 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Na královskou svatbu přijeli Clooney, Oprah i Beckham. A také dvě Harryho expřítelkyně

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
  • 0Diskuse
Amal a George Clooneyovi. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Amal a George Clooneyovi. | foto: Gareth Fuller/pool photo via AP

WINDSOR Mezi prvními hosty, kteří přišli na sobotní svatbu prince Harryho a Meghan Markleové, byli americká moderátorka Oprah Winfreyová a britský herec Idris Elba. Celkem královský pár na hrad Windsor pozval 600 hostů.

Na televizních záběrech byl vidět i příchod Harryho strýce, Charlese Spencera, který je bratrem zesnulé princezny Diany. Do kaple svatého Jiří, kde se obřad odehraje, již dorazil i zpěvák James Blunt. 

Mezi dalšími příchozími byl slavný fotbalista David Beckham se svou manželkou Victorií, hollywoodský herec George Clooney se svou ženou Amal či tenistka Serena Williamsová, která se přátelí s nevěstou.

David Beckham se svou manželkou Victorií.
Oprah Winfreyová na královské svatbě.

V roce 2011 jednou z hlavních hvězd svatby prince Williama s Kate Middletonovou byla nevěstina sestra Pippa. Nyní již nepoutala takovou pozornost, na hrad ji doprovodili rodiče Carole a Michael. Mezi stovkami hostů kamery zahlédly i dvě bývalé přítelkyně prince Harryho, Chelsy Davyovou (chodili spolu v letech 2004 až 2010) a Cressidu Bonasovou (2012 až 2014). Se svým manželem přišel i zpěvák Elton John. Zatím není jasné, zda novomanželům během svatebního dne rovněž zazpívá.

19.května 2018 v 13:53, příspěvek archivován: 19.května 2018 v 16:50

VIDEO: when your ex shows up: the sequel #royalwedding https://t.co/frZeYgqZbK

Pro zobrazen? videa mus?te m?t zapnutou podporu JavaScriptu

when your ex shows up: the sequel #royalwedding https://t.co/frZeYgqZbK

Mezi hosty nechybí ani kolegové Meghan Markleové z natáčení seriáluKravaťáci: Gabriel Macht i seriálový manžel Markleové Patrick Adams. Podle deníku The Guardian je na seznamu také Marcus Anderson, manažer luxusního klubu Soho House, kde se Harry a Meghan v létě 2016 seznámili.

Svatby se zúčastnila i bývalá přítelkyně prince Harryho Chelsy Davy (uprostřed). Chodili spolu v letech 2004 až 2010.
Bývalá přítelkyně prince Harryho Cressida Bonas. Chodili spolu v letech 2012 až 2014.
ČTK
  • 0Diskuse
Najdete na Lidovky.cz