6. srpna 2019 11:55 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Bývalý fotbalista Nedvěd údajně opustil rodinu. Má chodit s 23letou parkurovou jezdkyní

Pavel Nedvěd - ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Pavel Nedvěd - ilustrační snímek | foto: Martin Stolař, MAFRA

Praha Český fotbalista a víceprezident Juventusu Turín Pavel Nedvěd se podle informací Blesku rozešel s Ivanou Nedvědovou, se kterou by v červnu oslavil stříbrnou svatbu. Jeho novou přítelkyní se měla stát třiadvacetiletá Lucie Anovčíková.

Podle Blesku je vztah s Lucií Anovčíkovou poměrně čerstvý. V dubnu sledoval Nedvěd z tribuny čtvrtfinále Ligy mistrů ještě s manželkou Ivanou. V sobotu se byl ale už podívat na parkurové závody Global Champion Tour s mladou dívkou. Fotografie dokazuje, že mu společnost dělala parkurová jezdkyně Anovčíková. „Jsou opravdu spolu. Pavel opustil rodinu a randí s Lucií,“ potvrdil Blesku jejich vztah dobře obeznámený zdroj.

Lucie Anovčíková pochází z Moravy. Miluje koně a parkur. Je přesně o polovinu mladší než Nedvěd, je jí 23 let. Věkem by tedy odpovídala spíše Nedvědově dceři než partnerce. V době, když se Pavel Nedvěd ženil, navíc ještě ani nebyla na světě.

„Rodina je pro mne vším,“ tvrdil před pár lety Nedvěd. Jeho děti Pavel a Ivana ale v poslední době nesdílejí na sociálních sítích fotografie šťastné rodiny, což podle Blesku o něčem vypovídá.

Lidovky.cz

ŠKOLNÍ ROZVRH: Stáhněte si zdarma pro svého školáka
ŠKOLNÍ ROZVRH: Stáhněte si zdarma pro svého školáka

Možná už připravujete s dětmi školní aktovku, nakupujete pomůcky, ořezáváte pastelky... Nezapomeňte na rozvrh hodin. Máme pro vás jeden k vytištění.

Najdete na Lidovky.cz