21. listopadu 2013 6:00 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Nejvíce sexy muž podle časopisu People? Zpěvák Adam Levine

Adam Levine | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Adam Levine | foto: Shutterstock

LOS ANGELES Nejpřitažlivějším mužem současnosti je podle magazínu People zpěvák americké skupiny Maroon 5 Adam Levine. V tradiční žebříčku nejvíc sexy mužů planety, který americký společenský časopis vyhlašuje, na prvním místě vystřídal loňského krále, herce Channinga Tatuma.

Kromě zpěvu se čtyřiatřicetiletý Levine věnuje i herectví a zasedá v porotě televizní talentové soutěže The Voice, která v Česku běžela pod názvem Hlas Česko Slovenska. Ve všech těchto rolích vypadá "zatraceně dobře", zdůvodnil People svou letošní volbu. Potetovaný muzikant působí podle magazínu "cool, sebevědomě a svůdně" a má "neuvěřitelné tělo".

ČTĚTE TAKÉ:

"Jako hudebník sníš o tom, že vyhraješ Grammy, ale nikdy jsem si nemyslel, že bych mohl aspirovat na tohle ocenění," komentoval Levine zisk titulu největšího krasavce. "Překvapilo mě to a zaskočilo, skoro jsem si myslel, že si dělají srandu. Oni si ji ale nedělali, což je skvělý," řekl časopisu, v jehož pátečním vydání se objeví na titulní stránce.

Ocenění pro nejlepší popovou nebo rockovou skupinu získala americká sestava Maroon 5 (zpěvák Adam Levine vlevo)

Ocenění pro nejlepší popovou nebo rockovou skupinu získala americká sestava Maroon 5 (zpěvák Adam Levine vlevo)

V soukromém životě je Levine zasnoubený se čtyřiadvacetiletou namibijskou modelkou Behati Prinslooovou. Americký magazín nejvíc sexy muže planety vyhlašuje od roku 1985. Před Levinem a Tatumem si tento titul připsali například herci Bradley Cooper, Ryan Reynolds, Johnny Depp, Hugh Jackman, Brad Pitt nebo George Clooney.

ČTK, Lidovky.cz

ROZHOVOR: Dceřino onemocnění nám více dalo, než vzalo
ROZHOVOR: Dceřino onemocnění nám více dalo, než vzalo

V roce 2016 se Elišce Hladové a jejímu partnerovi narodila Beátka. Až do té chvíle netušili, že dcerka nebude v pořádku. Přišla však na svět s Treacher Collinsovým syndromem...