Středa 24. února 2021svátek má Matěj 1 °C jasno Předplatné LN
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
A. Sonn 20.2.2021 10:04

Za mne jednoznačně válečný hrdina. Machr. Potom ale trochu váhám. Bylo tady nějaké státní zřízení, nějaké platné zákony a on proti nim bojoval. Měl svoje srdce a své představy. Státní moc ať už komuny nemůže a to si připomeňme studenou válku, být anarchii. Porušoval zákony a pak zradil v armádě cizí mocnosti. Mašínové jsou tedy něco jiného, vrazi, kteří zbytečně zabíjeli bezbranné. A jak zařadíme další naše občany co bojují v zahraničních armádách, Donbas, cizinecká legie ? I náš stát, demokraticky soudí. Služba v cizí armádě. A tak babo raď kdo je hrdina a kdo padouch.

M. Rys 20.2.2021 10:47

Máš "myšlenkové" pochody frekventanta Bohnic. A tvůj psaný projev jen potvrzuje, žes celou školní docházku absolvoval distančně:-))

A. Sonn 20.2.2021 10:56

Ok, Bohnice jsou asi lepší než být národu za staré dámské přirození, rozumu mdlého dle Palackého tkzv. zm*d jako Ty, sorry malé ty, který neví co je to slušná výměna názorů. Ale neboj, takových hovad jako ty tady je víc.

J. Krajíček 20.2.2021 11:00

A za okupace nebojoval proti tehdy platicim zákonům onanyme??? Jdi opravdu zoufalec!!!

A. Sonn 20.2.2021 16:58

Velkoryse ti dámské přirození promíjím tvoji zoufalost. Okupace a demokratický režim je něco jiného ale to ty asi nepochopíš.

M. Nespor 20.2.2021 13:25

Masinove oddelali vrahy, jedno jakym zpusobem!

A. Sonn 20.2.2021 17:00

Nešpore, ten pošťák ASI VRAHEM NEBYL A V CIVILIZACI, V JAKEMKOLIV ZŘÍZENÍ, JE VRAŽDA VRAŽDOU. TO ALE NĚKTERÝM DÁMSKÝM PŘIROZENÍ NA FORU TĚŽKO VYSVĚTLÍŠ.

M. Nespor 20.2.2021 19:22

CSR od unora roku 1948 prestala byt civilizovana a vsechny obeti Masinu byli kumunisti. Takze si zvan dal hlouposti, du Arschloch.

A. Sonn 20.2.2021 19:32

Ja , ja. Nespor,jaj ja, deutsche sprache ti jde dobře, ale zm*d jako ty zustane navždy zm*dem. Neurážím jenom znovu Palackého slovník. Jedná se o člověka rozumu mdlého.

J. Husařík 21.2.2021 6:22

Ten pošťák je mohl udat a byli to komunisté, kdo vyhlásil válku všem občanům a zotročoval je. Národ měl proti zločinným komunistům povstat a třeba je i pozabíjet, když by to bylo nezbytné. Bohužel se to nikdy nestalo. V každém případě, role Mašínů byla v našich dějinách veskrze kladná i když se jim nepodařilo vyvolat povstání, kdyby ano, řešil by někdo jednoho pošťáka? Proč neřešíte stovky podobně zavražděných komunisty? Proč neřešíte miliony zničených životů a řešíte jednoho pošťáka? Kolik lidí zemřelo jenom na hranicích? Onen pošťák byla jen nepřímá oběť ke které by nikdy nedošlo, kdyby komunisti neprováděli ten svůj teror.

M. Nespor 21.2.2021 8:33

presne tak a to on vubec nechape, nebo chapat nechce

J. Husařík 21.2.2021 6:33

To Vaše tvrzení je dost neuvěřitelné, když víme, že komunistický režim nebyl režim nastolený Československými občany, ale sovětským bolševikem. Komunisti vyhráli sice volby, ale ihned začali z demontáží demokracie, aby už nemohli nikdy prohrát v demokratických volbách a tento stát jako samostatný skončil a byl zcela podřízen Moskvě a její vůli. Jaká to byla vůle, to víme. Byla to zrada na občanech. Jak někdo v dnešní době může psát takové nesmysli jako Vy. Nikdo kdo bojoval proti komunistickému režimu, tudíž nemohl být zrádce. Zrádci byli naopak komunisti. Národ zbavili svobody o sobě jakkoli rozhodovat a i ekonomicky podřídili zemi Moskvě. To co píšete, to může snad napsat někdo, kdo má černé svědomí, protože sám byl také komunista.

A. Sonn 22.2.2021 12:07

Husaříku, doufám že nejsi odpad od Husáka. Řekl jsi historicky jedinou rozumnou větu kromě ostatních srágor. .. Komunisti vyhráli volby. Já se jejich zvěrstev nezastávám ale byli jsme mezinárodně uznaná republika, nikdo ani ušáci neprotestovali ale když zradíš vlast a bojuješ v cizích jednotkách proti své vlasti, to je to stejné jako cizinecká legie. Takto to říká zákon. Změň ho a je po diskuzi.

K. Vojtíšek 20.2.2021 8:58

Kajínek není žádný bojovník proti komunismu a také dokázal utéct z příně střežené věznic. Slavných útěkářů je plná historie.

P. Hofmann 20.2.2021 7:50

Jediné, co platí a platilo na komunisty, byli bratři Mašínové, Václav Švéda a Milan Paumer.

M. Nespor 20.2.2021 8:11

R^

J. Pudil 20.2.2021 7:22

ŠikulaR^


Dvaadvacet znaků, že s tímhle mužem vás místo pohádky čeká jen utrpení

Jedovaté vztahy | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Některé ženy jako by se zhlédly v popelce. Věří, že oříšky přinášejí prince. Jenže nakonec jsou z nich spíš veverky –...

Inflace požírá uložené peníze. Kam s nimi, aby jich zmizelo co nejméně?

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Naspořili jste 200 000 korun, uložili je na účet, těšili se na úroky a po roce zjistili, že jste zbohatli o celých 340...

Biolog Zrzavý: Covid se postará, abychom umírali i na něco jiného než rakovinu

Evoluční biolog prof. Jan Zrzavý | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Podle amerického psychologa a genetika Roberta Plomina mají zděděné geny daleko větší význam při utváření naší...