Pondělí 1. března 2021svátek má Bedřich 8 °C polojasno Předplatné LN
Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
A. Sonn 20.2.2021 10:04

Za mne jednoznačně válečný hrdina. Machr. Potom ale trochu váhám. Bylo tady nějaké státní zřízení, nějaké platné zákony a on proti nim bojoval. Měl svoje srdce a své představy. Státní moc ať už komuny nemůže a to si připomeňme studenou válku, být anarchii. Porušoval zákony a pak zradil v armádě cizí mocnosti. Mašínové jsou tedy něco jiného, vrazi, kteří zbytečně zabíjeli bezbranné. A jak zařadíme další naše občany co bojují v zahraničních armádách, Donbas, cizinecká legie ? I náš stát, demokraticky soudí. Služba v cizí armádě. A tak babo raď kdo je hrdina a kdo padouch.

M. Rys 20.2.2021 10:47

Máš "myšlenkové" pochody frekventanta Bohnic. A tvůj psaný projev jen potvrzuje, žes celou školní docházku absolvoval distančně:-))

A. Sonn 20.2.2021 10:56

Ok, Bohnice jsou asi lepší než být národu za staré dámské přirození, rozumu mdlého dle Palackého tkzv. zm*d jako Ty, sorry malé ty, který neví co je to slušná výměna názorů. Ale neboj, takových hovad jako ty tady je víc.

J. Krajíček 20.2.2021 11:00

A za okupace nebojoval proti tehdy platicim zákonům onanyme??? Jdi opravdu zoufalec!!!

A. Sonn 20.2.2021 16:58

Velkoryse ti dámské přirození promíjím tvoji zoufalost. Okupace a demokratický režim je něco jiného ale to ty asi nepochopíš.

M. Nespor 20.2.2021 13:25

Masinove oddelali vrahy, jedno jakym zpusobem!

A. Sonn 20.2.2021 17:00

Nešpore, ten pošťák ASI VRAHEM NEBYL A V CIVILIZACI, V JAKEMKOLIV ZŘÍZENÍ, JE VRAŽDA VRAŽDOU. TO ALE NĚKTERÝM DÁMSKÝM PŘIROZENÍ NA FORU TĚŽKO VYSVĚTLÍŠ.

M. Nespor 20.2.2021 19:22

CSR od unora roku 1948 prestala byt civilizovana a vsechny obeti Masinu byli kumunisti. Takze si zvan dal hlouposti, du Arschloch.

A. Sonn 20.2.2021 19:32

Ja , ja. Nespor,jaj ja, deutsche sprache ti jde dobře, ale zm*d jako ty zustane navždy zm*dem. Neurážím jenom znovu Palackého slovník. Jedná se o člověka rozumu mdlého.

J. Husařík 21.2.2021 6:22

Ten pošťák je mohl udat a byli to komunisté, kdo vyhlásil válku všem občanům a zotročoval je. Národ měl proti zločinným komunistům povstat a třeba je i pozabíjet, když by to bylo nezbytné. Bohužel se to nikdy nestalo. V každém případě, role Mašínů byla v našich dějinách veskrze kladná i když se jim nepodařilo vyvolat povstání, kdyby ano, řešil by někdo jednoho pošťáka? Proč neřešíte stovky podobně zavražděných komunisty? Proč neřešíte miliony zničených životů a řešíte jednoho pošťáka? Kolik lidí zemřelo jenom na hranicích? Onen pošťák byla jen nepřímá oběť ke které by nikdy nedošlo, kdyby komunisti neprováděli ten svůj teror.

M. Nespor 21.2.2021 8:33

presne tak a to on vubec nechape, nebo chapat nechce

J. Husařík 21.2.2021 6:33

To Vaše tvrzení je dost neuvěřitelné, když víme, že komunistický režim nebyl režim nastolený Československými občany, ale sovětským bolševikem. Komunisti vyhráli sice volby, ale ihned začali z demontáží demokracie, aby už nemohli nikdy prohrát v demokratických volbách a tento stát jako samostatný skončil a byl zcela podřízen Moskvě a její vůli. Jaká to byla vůle, to víme. Byla to zrada na občanech. Jak někdo v dnešní době může psát takové nesmysli jako Vy. Nikdo kdo bojoval proti komunistickému režimu, tudíž nemohl být zrádce. Zrádci byli naopak komunisti. Národ zbavili svobody o sobě jakkoli rozhodovat a i ekonomicky podřídili zemi Moskvě. To co píšete, to může snad napsat někdo, kdo má černé svědomí, protože sám byl také komunista.

A. Sonn 22.2.2021 12:07

Husaříku, doufám že nejsi odpad od Husáka. Řekl jsi historicky jedinou rozumnou větu kromě ostatních srágor. .. Komunisti vyhráli volby. Já se jejich zvěrstev nezastávám ale byli jsme mezinárodně uznaná republika, nikdo ani ušáci neprotestovali ale když zradíš vlast a bojuješ v cizích jednotkách proti své vlasti, to je to stejné jako cizinecká legie. Takto to říká zákon. Změň ho a je po diskuzi.

J. Hrazdil 27.2.2021 6:27

Puciste (tedy KSC v roce 1948 az do padu rezimu) nemohou zadat loyalitu. Porusovani bezpravnych "zakonu," kterymi si tito puciste snazili vytvorit zdani legality, neni ani protipravni, ani zradcovske. Pri prijeti Vasi premisy by totiz vyplyvalo, ze kupr. odboj proti Hitlerovi byl vlastne zradcovsky a protipravni, nebod zde byly zakony takove pocinani zakazujici.

Nazyvat pana Raichla zradcem je skutecne nehoraznost. Skutecni zradci naroda byli komuniste, ktere bohuzel po roce 1989 nikdo nesoudil. Docela verim, ze si president Havel uprimne pral socialni smir a tudiz ze svym vlivem umoznil komunistum dozit. Toto "omissio," zpusobujici ze zradci a skudci nebyli souzeni, neznamena jejich nevinu.


Randění pod rouškou. Reportérka absolvovala sedm pokusů o seznámení

Reportérka Julie Mahlerová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium „Jestli si někoho nenajdeš, než ti bude třicet, nainstaluju ti seznamku,“ oznámila mi moje nejlepší kamarádka. Patřím...

Zavřené nezavřené restaurace. Jak vypadá zapovězený společenský život?

Rozhánění nelegální párty. Policie v lednu zasahovala na večírku v domě v... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Zaplněné stoly, skupinky lidí se sklenicemi vína a smích nesoucí se až na ulici. Nejde o výjev starý víc než rok, ale o...

Mord v hospodě U Dvou koček. Zloději odnesli cigarety, víno a ruce oběti

Rituální vražda v pražské hospodě U Dvou koček. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Okolo pouličních lamp tančily roje vloček. Sníh propůjčil pražským ulicím něžný a romantický vzhled. Jen jediné...