12. února 2018 11:59 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Obama s plnovousem boří internet. I přesto, že jeho porost je dílem Photoshopu

Barack Obama s vousem | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Barack Obama s vousem | foto: Twitter

Bývalý prezident Spojených států dodnes dokáže způsobit pozdvižení. O víkendu k tomu stačila jedna fotografie jeho tváře s plnovousem. Ta je dílem internetového magazínu The Shade Room a není reálná. Přesto vyvolala ohlasy, aby Barack Obama přestal udržovat svou tvář hladkou.

Americký server The Shade Room baví internet tím, že ve Photoshopu přidává celebritám vousy. Konkrétně mužům, kteří jsou známí tím, že mají tvář hladce oholenou.

V minulosti “připhotoshopoval” plnovous i rapperovi Jay-Z a dalším celebritám.

Barack Obama s vousem

Barack Obama s vousem


Největší poprask ale způsobila až fotografie Baracka Obamy. Twitter se začal plnit hashtagem #ObamaBeard (Obamův vous) a prohlášeními jako “Ano, sice začaly Olympijské hry, ale pojďme se na chvíli zastavit a věnovat pozornost vousu Baracka Obamy!”.

Netrvalo dlouho a uživatelé Twitteru začali také vyzývat k petici, aby si bývalý prezident přestal holit tvář.

Naneštěstí pro ně ale Obama v roce 2006 řekl v rozhovoru pro The Hill: “Nemůžu si nechat narůst vousy. Narostl by mi akorát knírek.”

12.února 2018 v 05:25, příspěvek archivován: 12.února 2018 v 11:22

I get it , the Olympics are on but can we all just stop and talk about @BarackObama beard for a moment . I like it in a I feel like I am late with my homework kind of way . #ObamaBeard #Obama #classisinsession https://t.co/490Vx0YcOU

abiAlena Bílková

Adecco spol. s r.o.
Pracovník ve výrobě LEGO v Kladně

Adecco spol. s r.o.
Středočeský kraj
nabízený plat: 25 000 - 28 000 Kč