21. května 2018 17:15 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Královská rodina v plné parádě. Buckinghamský palác zveřejnil oficiální svatební fotografie

Snímky pořídil fotograf celebrit a módy Alexi Lubomirski v zeleném pokoji hradu... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Snímky pořídil fotograf celebrit a módy Alexi Lubomirski v zeleném pokoji hradu... | foto: ČTK

PRAHA Britská královská rodina v pondělí zveřejnila oficiální fotografie ze sobotní svatby prince Harryho a americké herečky Meghan Markleové. Snímky pořídil fotograf celebrit a módy Alexi Lubomirski v zeleném pokoji hradu Windsor, kde se obřad konal.

Princ Harry a jeho novomanželka, kteří ve svatební den získali titul vévoda a vévodkyně ze Sussexu, v pondělí zároveň na Twitteru poděkovali všem, kdo se oslav zúčastnili. 

Britská královská rodina zveřejnila oficiální fotografie ze sobotní svatby...
Vévodkyně a princ Harry po svatebním obřadu.

Obřad v kapli svatého Jiří podle britského tisku dokumentovalo 22 fotografů z různých světových médií. Jeden z nich, Danny Lawson, který fotí například pro americký deník The New York Times, britskému tisku řekl, že byl na místě už pět hodin před svatbou, aby si nachystal potřebné vybavení.

21.května 2018 v 15:52, příspěvek archivován: 21.května 2018 v 17:23

The Duke and Duchess of Sussex have released three official photographs taken on their wedding day by photographer Alexi Lubomirski. #RoyalWedding https://t.co/OUYdBVXjls

ČTK

Najdete na Lidovky.cz