31. října 2011 15:30 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Pipa Middletonová chce radit, jak uspořádat párty

Pippa Middletonová, sestra nevěsty Kate. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Pippa Middletonová, sestra nevěsty Kate. | foto: Reuters

Pippa Middletonová, sestra vévodkyně z Cambridge, se opět postarala o rozruch v britských médiích. Tentokrát není ovšem na vině její vzhled ani noční život, ale rozhodnutí vydat knihu.

Podle agentury AFP chce Pippa rozdávat rady, jak zorganizovat nejlepší párty. Osmadvacetiletá švagrová prince Williama kvůli tomu čelí kritice, že se její rodina snaží na svých vazbách s královskou rodinou pořádně vydělat.

Pippa ovšem tvrdí, že půjde spíše o praktické rady například pro rodiče, kteří organizují narozeninovou oslavu svých ratolestí.

"Rodičům radí, že nemusejí zvát všechny spolužáky svých potomků. Taky jim dává rady, jak se vyhnout citové újmě u nepozvaných," píše dnes britský list Daily Mail a upozorňuje, že to je přesně druh rad, na nichž Middletonovi založili svoji živnost. Již mnoho let totiž poskytují své služby lidem, kteří organizují nejrůznější párty.

Pokud Pippa Middletonová podepíše s nakladatelstvím kontrakt, kniha by měla vyjít během Vánoc příštího roku.

ČTK