25. října 2017 10:48 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Požádal jsem o rozvod, potvrdil Klaus ml. Vztah prý nezvládl ‚jednu informaci‘

Václav Klaus ml. s bývalou partnerkou Lucií. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Václav Klaus ml. s bývalou partnerkou Lucií. | foto: iDnes.cz

PRAHA Václav Klaus mladší před několika dny požádal o rozvod. Sám to potvrdil bulvárnímu listu Blesk. K rozhodnutí prý došel „ze dne na den“ 12. června, důvod rozvodu se svou o šestnáct let mladší partnerkou Lucií však specifikovat nechtěl. Vztah prý ale nezvládl „jednu informaci“ a během měsíce zkolaboval.

Půjde o Klausův druhý rozvod: v roce 1995 si vzal novinářku Kamilu, s tou má dceru a dva syny. Rok po jejich rozvodu v roce 2012 si vzal svou druhou partnerku, Lucii, se kterou má čtyřletou dceru. „Víte, je to maminka mého dítěte a já jsem byl celých 7 let šťastný v tom vztahu, takže nechci říkat nic negativního,“ řekl Klaus bulvárnímu deníku Blesk. „Jenže jsem vyčerpal možnosti nějakého spravedlivého rozchodu, takže jsem podal žádost o rozvod.“

Klausův rozvod se sešel s kariérním vrcholem - do sněmovních voleb vstoupil jako trojka pražské kandidátky, načež ho přes 22 tisíc preferenčních hlasů posunulo na její první místo. Víc lidí zakroužkovalo pouze lídra ANO Andreje Babiše.

„Celá širší rodina z obou stran byla překvapená, nikdo to netušil. Jestli ten rozvod bude v neshodě, tak to samozřejmě obě ty rodiny zasáhne a rozdělí,“ řekl Klaus Blesku.

Lidovky.cz

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!