12. listopadu 2015 20:50 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Změněný hlas, masky a umělý penis. Dívka dostala v Británii osm let vězení za vydávání se za muže

Gayle Newland | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Gayle Newland | foto: ČTK

LONDÝN/PRAHA Pětadvacetiletá Gayle Newlandová byla ve čtvrtek odsouzena k osmi letům ve vězení. Dva roky před svou kamarádkou předstírala, že je muž, aby s ní mohla mít sex. Odsouzena byla za tři sexuální napadení. Žena podle BBC při aktu používala umělý penis a měnila hlas.

Soudce Roger Dutton, který nad ženou vynesl rozsudek, jí popsal jako inteligentní, obsedantní, manipulativní, klamnou, intrikující a odhodlanou mladou ženu. „Newlandová si hrála s city své kamarádky pouze pro své vlastní sexuální uspokojení, aniž by vzala v potaz ničivý dopad na ní samotnou v případě odhalení pravdy,” dodal.

Podvedená dívka popsala u soudu, že si Gayle před sexem obvázala hrudník, aby oběť nemohla cítit její ňadra. To však Newlandová popírá. „Hrudník jsem zavázaný neměla. Věděla moc dobře, že jsem žena, nebyla si jistá svou sexualitou, vše probíhalo v rámci výměny rolí,“ bránila se mladá žena.

Při hrátkách si nasazovala jedna či druhá masku, používaly také pletenou čepici, pásku přes oči nebo plavky, aby podvedená nezjistila, s kým vlastně má styk. Newlandová používala umělý penis a naschvál měnila svůj hlas.

Dva roky s Kyem

Podvedená dívka si po dobu dvou let myslela, že se vídá s mužem jménem Kye Fortune, jenž se jí na facebooku představil jako Filipínec. Spolu s obětí komunikovala Newlandová pomocí chatu, kde ji ‚Kye‘ vysvětlil, že ještě před tím, než mu lékaři našli nádor na mozku měl autonehodu a necítí se natolik dobře, aby se viděli tváří v tvář.

„Říkal mi, jak jsem mu pomohla zapomenout na nemoc. Tvrdil, že to je znamení, měli bychom se vzít a mít spolu děti a že spolu budeme dělat celou řadu dalších věcí,” popisovala oběť podle Daily Telegraphu.

Podvedená žena dále popisovala, že se z nich v průběhu čas stali dobří přátelé a rozhodli se, že se osobně setkají. Stalo se tak v hotelu Chester.

Růže a Hello Kitty

„Když jsem vstoupila do pokoje, Kye byl v kopelně, celá postel byla pokryta lístky růží a plyšáky Hello Kitty.” popisovala oběť. Poté si údajně nasadila masku na spaní a přes ní si oči zavázala páskou, což bylo jedinou podmínkou pro jejich setkání, jelikož byl Kye zneklidněný tím, jak vypadal a tím že nemohl kvůli poraněným svalům pořádně chodit.

Poté měla dvojice sex, při němž Gayle použila umělý penis. Po aktu musel „Kye“ odejít zpátky do nemocnice. Návštěvy v hotelu pokračovaly, dokud se nedomluvili na schůzce v bytě, kde žena odhalila pravdu.

,,Když jsem měli sex, rukou jsem nahmatala něco zezadu jeho hlavy, co se mi zdálo divné, posadila jsem se na postel, něco v hlavě mi říkalo, že si mám z očí sundat pásek, když se mi to podařilo, viděla jsem Gayle a nemohla tomu uvěřit,” popsala odhalení.

Lidovky.cz

Advantage Consulting, s.r.o.
PROJEKTANT MaR

Advantage Consulting, s.r.o.
Ústecký kraj
nabízený plat: 40 000 - 50 000 Kč