Středa 3. března 2021svátek má Kamil 11 °C polojasno Předplatné LN

Diskuse k článku

Žert z Polska se stal skutečností. William a Kate čekají další přírůstek do královské rodiny

Britský princ William a princezna Kate čekají třetího potomka. Překvapivou novinu v pondělí oznámil Kensingtonský palác. Vévoda a vévodkyně z Cambridge už mají čtyřletého syna George a dvouletou dceru Charlotte.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Masek 5.9.2017 19:10

Who gives a sh*t.

Š. Apolen 5.9.2017 0:41

Jsou to čiperové.

S. Vor 4.9.2017 17:29

no já bych se asi zachoval v opačném gardu a být Britem, bude můj vzor ten Tudor Jindřich osmý....:-)))

a ne mít kolem sebe kupu dětí místo toho aby stínal manželky.:-)))

Skvělé zhudebnění a zhodnocení mého názoru je od fenomenálního Ricka Wakemana.A to mu tenkrát bylo něco málo přes dvacet,když to zkomponoval.:-))

R. Morava 4.9.2017 15:00

Tak přál bych si lepší budoucnost. Zdá se ale, že pokud plánují, aby potomci Wiliama vládli Velké Británii mělo by se dítě jmenovat Mohammed či Fatima. Pro dnes stačí Marx či Engels

J. Čížek 4.9.2017 14:12

Bůh žehnej Velké Británii!

I. Našinec 4.9.2017 14:54

Žádný „Bůh“ není!

Je pouze Velebná Matka Příroda a Její jediný Syn, Nesmrtelný Lenin.

A je nad Slunce jasné, že ani Velebná Matka Příroda, ani Nesmrtelný Lenin tzv. Velké Británii nepožehnají.

Ať tisíckrát tisíc let žije Veliký Putin, Vůdce všeho Slovanstva a jediná opravdová záštita všech utlačovaných pracujících vsjego mira!

I. Lyčka 5.9.2017 9:52

Nesmrtelný Lenin? To myslíte tu vypelichanou vycpanou olezlou kožku v mausoleu na Rudém náměstí?

Š. Apolen 6.9.2017 0:58

Rusové se tam klaní plastové loutce. Lenin už dávno shnil.

I. Našinec 4.9.2017 12:31

Co uděláme s těmi malými feudály, my Češi a Rusové, až Anglii osvobodíme od feudalismu a demokracie?

Nejspíš je pošleme na převýchovu, do některého z našich osvědčených pracovně-převýchovných zařízení. Třeba taková Kolyma – tam se ti rozmazlenci pěkně otuží, a dokonale se vzdělají ve Vědě Věd, čili v marxismu-leninismu-stalinismu-putinismu.

Po pár letech tak budou připraveni k životu řádných pracujících, a mohou být propuštěni. Samozřejmě – zbytek života stráví mezi námi Slovany; do Anglie se nikdy nevrátí, aby zbytky tamních vykořisťovatelských tříd jejich návrat nevyužily k rozdmýchávání nepokojů.

Takže tak.

Mupy mup!

R. Morava 4.9.2017 15:09

Problém snad je jen to, že marxismus je dnes právě v té Británii. Socialismus a komunismus vznikli na Západě od nás, ve Francii, Německu a Británii tak se tam vlastně vrací nebo tam někde na smetišti vždycky byl a jen vstali noví bojovníci.

V Rusku je dnes částečně totalitní zřízení s prvky jak staréhu ruského imperia tak postsovětských způsobů. Co se týká Slovanstva. Zdá se že máte určitý despekt k této etnické skupině obyvatelstva, která se dnes nejvíc marxismu a Islamismu brání (částečně s výjimkou toho Ruska). Nakonec bránila výbojům z východu po celý středověk, kdy se Západ mohl věnovat rozvoji.

I. Našinec 4.9.2017 15:16

Hlupáčku Moravo, ubožáčku.

Dějiny neznáš, pravopis je pro tebe cizí slovo, pleteš si pravou a levou.

Hlavně že píšeš a píšeš, samé nesmysly.

R. Morava 4.9.2017 15:33

Vážený soudruhu, nejsem ve Vaší stranické organizaci, abychom si tykali. Urážet a psát oplzlosti a místo faktických chyb narážet na pravopis... Že jste vy noví marxisté jak přes kopírák. Stádovitost, urážky, hloupost, negativismus. Argumentační schopnost nulová. Což takhle fakta soudruhu? Když už nemáte vlastní názory a neumíte se chovat slušně, je lepší mlčet, zbytečně se odhalujete.

I. Našinec 5.9.2017 13:29

My vážení soudruzi prostě TYKÁME nepřátelům míru a socialismu; to tedy zaprvé, Moravo. (Až budeš stát před Lidovým soudem, budeme ti vykat, budeme tě oslovovat „pane obžalovaný“; to dá rozum.)

Zadruhé: Ze Západu k nám do Česka, do našeho nejzápadnějšího výběžku Západní Asie, přišla spousta zla. Namátkou: vodovod, kanalizace, víno, železnice, elektřina, počítače, mobily, IT, křesťanství, kapitalismus, demokracie, fašismus atd. apod. Ale socialismus, ten REÁLNÝ, šel od nás na Západ. Viz např. projev našeho prvního socialistického presidenta E. Beneše z 28. 10. 1945.

Zatřetí: My Češi a muslimové jsme si poskytovali pomoc od dob Husitského revolučního hnutí. A po tzv. Vestfálském míru byli Turci jediní, kdo vyslyšel zoufalé volání J. Á. Komenského po pokračování války do osvobození Čech od Evropy; viz obležení Vídně r. 1683.

Asi nerozumíš, že? Nu, jak jsem napsal výše: Dějiny neznáš etc.

Čest a Nazdar!

F. Jetel 4.9.2017 12:08

Však to je jediné, co umí. Zemi vládne babička a živí je celé Imperium. Stejně jim to nezávidím, novináři za zadkem na každém kroku... Já mám rád soukromí.

M. Henrik 4.9.2017 12:23

Tak tohle vám Čížek neodpustí. Znevažovat monarchii:-)

J. Čížek 4.9.2017 14:09

Nic by vám to neudělalo, napsat "pan Čížek", pane (soudruhu) Henriku. Takto jste jen nevychovanec jako ostatní komouši.

Ale nemáte pravdu. Hlupákům, kteří o monarchii vědí kulové, se ani nedá co odpouštět. Hlupákům je lépe se vyhnout. Jakákoliv komunikace s nimi je házení perel sviním, víme?

V. Pavlíčková 4.9.2017 12:25

Možná byste se měl nejprve obeznámit s tím, jak je v Británii vládnuto.

J. Čížek 4.9.2017 14:12

Obeznámit se s něčím, paní Pavlíčková? Pro hlupáky je to nemožné. Jejich prázdné a tupé makovice se snaží jen ještě více vysypat ...

R. Morava 4.9.2017 15:18

Tak marxismus už nám kdysi nutili a připadl mi nějaký nedůvěryhodný s velkými rozpory mezi teorií a praxí. Takže s tím se možná obeznamujete vy, když už je s ním v Británii vládnuto (teda oni nám konzervativci namlouvají, že jsou na něm nezávislí).

Za mne děkuji, nechci.

J. Krajíček 4.9.2017 20:27

Ty už žiješ v soukromí klecového lůžka dlouho, co onanyme?


Exploze viru: v domově důchodců ve Vrchlabí zabil polovinu seniorů

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Tragédie v domově seniorů varuje, jak rychle se šíří nákaza koronavirem a jak smrtelná může být. Celorepublikově pak...

Randění pod rouškou. Reportérka absolvovala sedm pokusů o seznámení

Reportérka Julie Mahlerová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium „Jestli si někoho nenajdeš, než ti bude třicet, nainstaluju ti seznamku,“ oznámila mi moje nejlepší kamarádka. Patřím...

Zavřené nezavřené restaurace. Jak vypadá zapovězený společenský život?

Rozhánění nelegální párty. Policie v lednu zasahovala na večírku v domě v... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Zaplněné stoly, skupinky lidí se sklenicemi vína a smích nesoucí se až na ulici. Nejde o výjev starý víc než rok, ale o...