22. srpna 2012 12:04 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Princ Harry řádil nahý ve Vegas, na webu jsou jeho fotky

Britský princ Harry | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Britský princ Harry | foto: Reuters

LAS VEGAS Vnuk britské královny Alžběty II., princ Harry, si zřejmě pořádně užíval svůj pobyt v americkém Las Vegas. Svědčí o tom snímky, na nichž bez šatů dovádí s nahou dívkou. Snímky zveřejnil bulvární server TMZ.

Zdroj z Buckinghamského paláce agentuře Reuters potvrdil, že jde opravdu o vnuka britské královny. Na světě je tak další skandál, který by mohl být pro prince Harryho i královskou rodinu nepříjemný.

Podívejte se na skandální snímky prince Harryho

Jedna z fotografií ukazuje nahatého prince, který je i pilotem vrtulníků v britské armádě, jak si rukou zakrývá genitálie a za ním stojí nahá dívka. Další zase 27letého příslušníka královské rodiny zobrazuje nahého zezadu, jak se v předklonu tiskne k nahé ženě.

Rozmazané snímky byly údajně vyfoceny ve VIP salónku hotelu v Las Vegas, kde si princ užíval soukromé prázdniny s přáteli. Pořízeny podle TMZ byly poté, co syn dědice britského trůnu a zesnulé princezny Diany s přáteli sešli do hotelového baru a pozvali několik žen k sobě na pokoj.

Image rebela
Pro prince Harryho nejde o první šrám na jeho reputaci. V roce 2002 připustil konzumaci marihuany i to, že před dosažením povoleného věku konzumoval alkohol. O tři roky později se dostal na první stránky novin, když na maškarní bál přišel v nacistické uniformě. V posledních letech, kdy sloužil mimo jiné v Afghánistánu, ale jeho image playboye ustupovalo do pozadí. Babičku Alžbětu II. například tento měsíc zastupoval na závěrečném ceremoniálu olympiády v Londýně.

ČTK, Lidovky.cz

Další pochybení pardubické nemocnice. Novorozenci nepodali včas léky
Další pochybení pardubické nemocnice. Novorozenci nepodali včas léky

Nemocnice v Pardubicích čelí dalšímu obvinění. Při porodu novorozence tamní personál včas neodhalil problém, který bylo možné vyřešit medikací. Dítě bude mít doživotní následky.