14. února 2011 16:00 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Princ William a Kate si vybrali svědky. Bratra Harryho a sestru Pippu

5. místo. Princ William z Walesu (29). Starší syn prince Charlese a princezny Diany se v pátrek 29. dubna ožení s dlouholetou přítelkyní Kate Middletonovou. Je druhý v nástupnictví na britský trůn. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy 5. místo. Princ William z Walesu (29). Starší syn prince Charlese a princezny Diany se v pátrek 29. dubna ožení s dlouholetou přítelkyní Kate Middletonovou. Je druhý v nástupnictví na britský trůn. | foto: Reuters

LONDÝN Britský princ William si vybral za svědka na svou plánovanou dubnovou svatbu bratra Harryho, zatímco jeho snoubenka Kate Middletonová svou sestru Philippu. Oznámil to dnes v Londýně královský palác.

Šestadvacetiletý Harry podle místního tisku vyjádřil již dříve radost ze svatby bratra, která se připravuje na 29. dubna ve Westminsteru. "To znamená, že budu mít starší sestru, o čemž jsem vždy snil," řekl mladší bratr Williama, kterému bude letos 29.

Sestře devětadvacetileté Kate je 27 let. Je známa pod přezdívkou Pippa a pravidelně se objevuje na stránkách osobností bulvárních časopisů.

ČTK

Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete
Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete

Chcete někomu udělat radost pohledem, který domalujete a vybarvíte s dětmi? Připravili jsme celou sérii, kterou si zdarma stáhnete. Využít ji mohou i účastníci našeho Letního kolotoče.