Úterý 21. ledna 2020svátek má Běla 1 °C mlha Předplatné LN

Diskuse k článku: Rolins znovu obvinili ze smrti motocyklisty

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 15
  • Poslední: 17.9.2011 11:14
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Tetenka 17.9.2011 11:14

bv

J. Krásenský 16.9.2011 19:55

Nedivím se,

její "osvobození" bylo jen jedním z příkladů o naší zkorumpované justici. Je třeba se znovu a znovu ptát: jakou jela rychlostí?, byla pod vlivem alkoholu či drog?, kdo vyhrožuje svědkům nehody? ...

M. Frank 16.9.2011 22:14

Re: Nedivím se,

Vaše tvrzení jsou lživá, na celém případu je kriminální pouze vydírání ze strany pozůstalé manželky, která si řekla o 10milionů. Druhý posudek je z VŠ dopravní podobného typu, jako plzeňská práva.

J. Tachovský 17.9.2011 5:02

Re: Nedivím se,

Vy mate nejake dukazy o vydirani ? Podal jste trestni oznameni ? Ne ? Tak si sve pomluvy nechte.

T. Pansky 16.9.2011 17:44

Nazorna ukazka ceskeho bordelu a buzerace ...

... statni moci. Jak vime, policie sama (bez soudniho rozhodnuti) odklada mnoho pripadu pro "nedostatek dukazu". Tentokrate to udelal prokurator a pripad odlozil pro "nedostatek dukazu". Zalujici si obstarali dukazy a vec pujde k soudu? Kdy, konecne, se zacne v ceskem soudnictvi vyhazovat za spatne provadenou praci? Paklize se ukaze, ze prokurator spatne provedl svou praci, mel by okamzite letet !!! Tohle se ale opakuje znovu a znovu !!! top0625top@live.com

Z. Kalous 16.9.2011 15:47

Držím palce Darince,ale

bohu žel stalo se to v zemi, kde závist nemá obdobu a neštítí se udělat cokoli jenom proto, že se všeobecně ví že ona osoba je majetná tak proč neobvinit dotyčného třeba desetkrát hlavně že to vynáší. Že se policie nesnaží s takovou vervou pátrat v rozkrádání státní kasy to se neděje a vyšetřovatelé by sklidili daleko větší uznání nežli neustále do kola obviňovat Daru Rolins jenom si myslím, že tady body u veřejnosti nezískáte. Manželka toho chudáka co přišel o život je zřejmě dost chytrá a bude chtít vymlátit co nejvíc peněz. Hrozně by mi zajímalo kdyby byl ten co to způsobil nemajetný, zřejmě by byl případ ukončen. Už mi je líto Dariny a také líto té paní, musí to bít hrozné taková nenažranost.

J. Tachovský 16.9.2011 16:56

Re: Držím palce Darince,ale

A treba to bylo jinak, ale co naplat, kdyz je vam te Dariny Rolincove tak lito, tak ji to odpustime. A priste taky.

R. Hledík 16.9.2011 21:51

Re: Držím palce Darince,ale

držet palce vražedkyni je opravdu silná káva. Kdyby byla čestná-- přiznala by se a mnoho lidí by to ocenilo, ale  vyhazování milionů za mazané právníky-- nepodpoří žádnou sympatii. Taky může jet zakokrhat s. Ficovi.

J. Čížek 17.9.2011 7:26

Re: Držím palce Darince,ale

Pokud by jste, nedej Bože, někoho také nechtěně přejel, budete si říkat, že jste vrah?

P. Broda 16.9.2011 13:27

Je to divné

Nejdříve posudky policie Daru osvobodí  Pak si rodina  nechá zpracovat jiné posudky ty tvrdí opak. Nechci nijak soudit  ale vidím za tím jen touhu pozůstalých oškubat   známou osobnost a jejich advokáta  se zviditelni . Samozřejmně že když si zaplatím za těžké peníze posudek že bude v můj prospěch . Jeden ze znalců však pochybil  a měl by za to nést následky  uvidíme co na to soud .

J. Tachovský 16.9.2011 13:57

Re: Je to divné

A kdopak si zacal ? Darina jim zabila pribuzneho a ostatni je dusledek. Ja je chapu, chteji se pomstit a chteji odskodnit. Jsou tu soudy aby rekly, jak moc za to muze a jak moc za to ma zaplatit. Ostatni je nepodstatne.

M. Frank 16.9.2011 14:51

Pane Tachovský

ten nešťastník jí vjel sám pod kola, srážce nešlo zabránit. Bohužel jediný svědek je přítel rodiny a nechce vypovídat. Podle zjištěných brzdných stop prvního posudku, které jsou na pravé straně silnice jel v protisměru motocyklista. Smutné na celé věci je, že se dá koupit jak posudek, tak rozsudek. Už požadavek deseti milionů za neodvolání se by stačil soudu v právním státě k ukončení stíhání.

J. Tachovský 16.9.2011 16:54

Re: Pane Tachovský

Mozna ji vjel pod kola, protoze jela v protismeru, mozna protoze v protismeru jel on. Ja jsem u toho nebyl. Jak jsem psal, obvineny se muze hajit jak umi, pozadovat u soudu muze take kazdy co chce. To je soucasti nasich prav. Soud pak rozhoduje. Odsuzovat nekoho za to, ze poda zalobu je nesmysl.

P. Broda 16.9.2011 18:14

Re: Pane Tachovský

Nehod se stává na světě X   zajímalo by mne zda by ona rodina pozůstalých postupovala stejně  kdyby se nejednalo o záožnou celebritu .  Co se psalo  na počátku abyli i animace  vyhýbal se požkozený výmolu a narazil do vozu  paní Dary . K největšímu pochybení došlo potom na traumačce . Já se jen v předchozím přízpěvku zamýšlel nad tím  jak můžou být posudky odlišné podle toho kdo je zadá . O vině či nevině nehodlám diskutovat to musí rozhodnout soud . Ale nemůžu se  zbavit dojmu že se rodině požkozených  jedná jen o peníze . Pokud by  soud rozhodl  že je paní Dara nevinná, požadoval bych  po rodině pozůstalých finanční odškodnění nejen za škodu na autě lle i stejnou čásku kterou požadovali oni  . Pokud je paní Dara vinná ať je  potrestána  dle zákona !

J. Tachovský 17.9.2011 5:01

Re: Pane Tachovský

Ja tu rodinu chapu, ztratila blizkou osobu, tak kope kolem sebe. To je normalni. Kope civilizovane, tj. prostrednictvim soudu a ne prostrednictvim strelnych zbrani. I rolincova muze u soudu zadat, co chce. a branit se jak chce. Soud rozhodne.

Premium

Proč vyhraje vodík. Vynálezce Tůma má o budoucnosti automobilů jasno

Popularizátor vědy, novinář a pedagog Jan Tůma vynalezl v 60. letech výukový... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Už před dvaceti lety se projel vodíkovým autem, kterým chtějí Japonci na letošní olympiádě v Tokiu propagovat...

Premium

Převratná metoda z IKEM: jak zhubnout přeprogramováním metabolismu

Marek Beneš z pražského Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) je... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Lékař Marek Beneš je už třetím rokem vedoucím lékařem projektu, při kterém se pomocí laseru „oslepí“ nervové buňky...

Premium

Přivřela oči a doufala v polibek. Manžel ji místo toho shodil ze srázu

Přivřela oči a doufala v polibek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Ležela vedle něj a pravidelně oddychovala. Odtáhl se od ní, co mu jen postel dovolila, a otočil se zády. Musí to udělat...