10. prosince 2012 10:51 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Rozhádaná Lucie vystoupila na večírku miliardáře Kellnera

Robert Kodym v éře lží, sexu a prachů | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Robert Kodym v éře lží, sexu a prachů | foto: Reprofoto

PRAHA Kapela Lucie neodehrála společně koncert dlouhých osm let. Nyní potěšila asi sedm stovek lidí na večírku skupiny PPF nejbohatšího Čecha Petra Kellnera. Koncert v pražském Rudolfinu prý připomínal spíše velkolepou koncertní show v hale.

Účast kapely potvrdil MF Dnes jeden z účastníků na večírku. Členové kapely nechtějí zatím nic komentovat. "Nemohu vám k tomu říct vůbec nic. Jen slíbit, že skupina Lucie se ke všemu vyjádří koncem týdne," řekl deníku klávesista Michal Dvořák. Mohlo by jít i o oznámení comebacku kapely, o kterém se dlouho spekuluje.

ČTĚTE TAKÉ:

Samotná show prý měla známky velkého halového koncertu. Velkoryse pojatou scénu doprovázela bohatá světelná show. Zazněly největší hity z repertoáru, kapela musela dvakrát přidávat. Na závěr ještě přislíbila, že společně na pódiu nestojí naposledy.

Společné vystoupení je však poměrně překvapivé. Vztahy uvnitř Lucie nebyly dříve idylické, členové kapely si přes média navzájem vyřizovali účty z minulosti. O možném comebacku se začalo mluvit před dvěma lety, kdy Lucie přezala cenu Anděl jako kapela dvacetiletí.

Lidovky.cz

Advantage Consulting, s.r.o.
C# PROGRAMÁTOR

Advantage Consulting, s.r.o.
Královéhradecký kraj
nabízený plat: 45 000 - 80 000 Kč