18. srpna 2015 14:31 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Sharon Stoneová se nechala nafotit nahá. Podívejte se

Sharon Stone | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Sharon Stone | foto: Instagram

Přestože táhne herečce Sharon Stoneové na šedesátku, nemá problém odhodit oblečení, a pózovat zcela nahá. Černobílé snímky nafotila hvězda filmu Základní instinkt pro zářijové vydání časopisu Harper´s Bazaar.

Stoneová přiznala, že po mrtvici začala chodit na kliniku, kde si nechává vyplnit vrásky injekčními gelovými výplněmi na bázi kyseliny hyaluronové. Své tělo prý ale vnímá pozitivně. „Lidé dnes berou výplně naprosto běžně, je to jako kosmetické ošetření,“ řekla v rozhovoru.  

„Nevím, co mám dělat. Občas flirtuji i docela drze, ale myslím, že muži to nevnímají. Určitě si říkají, že jsem jen vtipná. Pokud ale víte o někom, kdo by mě chtěl pozvat na schůzku, zavolejte do Harper’s Bazaar,” řekla herečka.

Sharon Stoneová se proslavila v roce 1992 odvážnými scénami v erotickém thrilleru Základní instinkt. V roce 2005 byla hostem filmového festivalu v Karlových Varech.

Sharon Stone
Herečka Sharon Stoneová na varšavském summitu
apeAlena Pecháčková

Školní jídelny jsou zaostalé: Děti nedostávají dost jídla a živin, říká studie
Školní jídelny jsou zaostalé: Děti nedostávají dost jídla a živin, říká studie

Státní zdravotní ústav (SZÚ) informoval o tom, že stravování ve školách je zastaralé a skladba jídelníčku neodpovídá současnému způsobu života. Ze studií vyplývá, že ve školních jídelnách děti nedostávají stravu, která by odpovídala doporučení výživových hodnot a liší se i gramáž porcí. Proč tomu tak je?

Najdete na Lidovky.cz