3. května 2014 14:09 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Sražená žena je Bartošová, potvrdily testy DNA

Policie odnáší tělo zpěvačky ivety Bartošové. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Policie odnáší tělo zpěvačky ivety Bartošové. | foto: Michal Šula, MAFRA

PRAHA Testy DNA definitivně potvrdily totožnost ženy sražené v úterý vlakem v pražské Uhříněvsi. V sobotu to oznámila policejní mluvčí Andrea Zoulová. Manžel zpěvačky Ivety Bartošové Josef Rychtář již v úterý médiím řekl, že se jedná o jeho manželku a že spáchala sebevraždu.

"Srovnání DNA jednoznačně potvrdilo totožnost zemřelé. Vyšetřovatelé již znají rovněž první výsledky soudní pitvy, která prokázala, že žena zemřela v důsledku devastujících poranění způsobených při střetu s vlakovou soupravou," sdělila Zoulová.

Osmačtyřicetiletou zpěvačku srazil v úterý před polednem osobní vlak blízko železničního přejezdu v Uhříněvsi. Policisté prověřují, zda se jednalo o nešťastnou náhodu, nebo sebevraždu. Podle strojvůdce žena stála v kolejišti, uvedli již dříve policisté. Manžel zpěvačky tvrdí, že se zabila sama. Někdejší trojnásobná zlatá slavice se v posledních letech potýkala se závislostí na alkoholu a lécích.

Lidovky.cz, ČTK

PŘÍBĚH: Výsledky v pořádku, přesto nemohu otěhotnět
PŘÍBĚH: Výsledky v pořádku, přesto nemohu otěhotnět

Vždy to vypadá nadějně, ale stále nic. Měřím bazální teplotu, tento měsíc to vypadalo velmi nadějně. Teplota 37,5 a Ms meškala 7 dní. A stejně ta mrška červená přišla. :( Už nevím proč to nejde. Vždy se snažíme v době ovulace i pravidelně celý měsíc a stále nic. Už je mi z toho až smutno.

Najdete na Lidovky.cz