20. března 2018 22:19 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Na podzim se dali potřetí dohromady. Štěpánek a Vaidišová teď čekají miminko

Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek na svatbě | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek na svatbě | foto:  Michal Růžička, MAFRA

PRAHA Bývalí tenisté Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová budou rodiči. Dvojnásobný vítěz Davis Cupu to oznámil na sociální síti Facebook.

„Jsem šťastný, že se s vámi mohu s Nicole podělit o radostnou zprávu, V létě se dočkáme přírůstku do rodiny!“ napsal současný trenér Novaka Djokoviče. K příspěvku přiložil fotografii dupaček s anglickým nápisem: Můj táta hraje tenis lépe než tvůj táta.

Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek
Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek na svatbě

Vztah Radka Štěpánka a Nicole Vaidišová má velmi dlouhou historii. Poznali se už před jedenácti lety. Mnohokrát se pak rozcházeli a dávali dohromady. V roce 2010 se stali manželský párem, jenže i v tomto případě jejich soužití ztroskotalo - po třech letech se rozvedli.

Loni na podzim si k sobě našli cestu znovu. A tentokrát počali miminko, které se jim má narodit v červenci.

20.března 2018 v 21:15, příspěvek archivován: 20.března 2018 v 22:00

Jsem stastny, ze se s vami muzeme s Nicole podelit o radostnou zpravu. V lete se dockame prirustku do rodiny! Zaroven mohu odhalit prvni porizene dupacky do satniku naseho miminka.

Lidovky.cz

TAMARA KLUSOVÁ: Porodní domy jsou pro mě zlatou střední cestou
TAMARA KLUSOVÁ: Porodní domy jsou pro mě zlatou střední cestou

Tamara Klusová – zpěvačka, autorka knížky, manželka oblíbeného muzikanta, ale hlavně trojnásobná maminka. Jaké bylo její vlastní dětství, kde dobíjí baterky a jaké porody se svými dětmi prožila? To se dozvíte v našem rozhovoru.