7. dubna 2017 13:36 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Svatba po 23 letech. Andrej Babiš si v červenci vezme partnerku Moniku

Andrej Babiš s partnerkou Monikou.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Andrej Babiš s partnerkou Monikou. | foto: Facebook Andreje Babiše

PRAHA Vicepremiér a ministr financí Andrej Babiš (ANO) se v červenci ožení, po více než 20 letech společného života si vezme partnerku Moniku. Píše to páteční deník Blesk. Svatba by měla být v Čechách a mezi asi 200 hosty budou přátelé a rodina.

„Známe se 25 let, spolu jsme 23 let, dala mi dvě krásné děti. Vím, že na začátku si svatbu přála a já jsem ji zklamal. Když jsem po dlouhé době přišel, tak mě odmítla. Je na mě naštvaná, že jsem šel do politiky a pokazil nám klidný rodinný život,“ řekl Babiš. V poslední periodě mého života jsme si řekli, že náš vztah završíme svatbou, dodal.

Informaci potvrdila také nastávající nevěsta. Serveru iDNES.cz sdělila, že svatba bude. „Ano, je to pravda,“ nechala se slyšet Babišová. Ta také v jednom z minulých rozhovorů zavzpomínala na seznámení s Babišem. „Já byla normální, dvacetiletá sekretářka, on byl jedním z obchodních partnerů mého šéfa. Získal si mě tím, jak si vždycky věděl rady,“ přiznala.

Samotná veselka ale bude jen formalitou. Ministrova partnerka totiž již nyní užívá jméno Babišová. Příjmení si prý nechala změnit kvůli dětem. Pár společně vychovává dceru Vivien a syna Frederika.

ČTK

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?
3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na světě. Pád na hlavičku, opaření nebo vdechnutí předmětu patří mezi nejčastější úrazy dětí. Jak je správně ošetřit, aby následky byly co nejmírnější?

Najdete na Lidovky.cz