22. února 2018 12:00 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Nová Marešova manželka? Bývalá módní redaktorka

Mareš se svou manželkou Koblížkovou v roce 2016 na udílení cen Mattoni. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Mareš se svou manželkou Koblížkovou v roce 2016 na udílení cen Mattoni. | foto: Tilen Vajt

PRAHA V tajnosti se provdala ze známého moderátora Leoše Mareše. Monika Koblížková je bývalá módní redaktorka lifestylového magazínu Story. Svatbu s Marešem měli v Litomyšli 20. února.

Monika Koblížková je bývalá stylistka a módní redaktorka lifestylového magazínu Story. Podle informací serveru Expres.cz by měla Koblížková nyní nahradit dlouholetou šéfredaktorku modního časopisu Elle Andreu Běhounkovou, která dostala nabídku vést českou redakci prestižního magazínu Vogue. 

„Rozhodně jsem neodešla z bývalého zaměstnání proto, že už nechci pracovat v časopise, ač mě práce v redakci velmi naplňovala a asi víte, že kdybych takovou nabídku dostala, tak o tom nemohu mluvit,“ řekla Koblížková pro Expres.cz

Monika Koblížková, která je bývalá redaktorka magazínu Story.
Leoš Mareš v Show Jana Krause.

Poté, co dala výpověď jako editorka, se dál pohybuje v modní branži. Díky sociálním sítím spolupracuje s luxusními značkami a českými módními návrháři. Počet fanoušků na jejím instagramu přesáhl 200 tisíc, základna sledujících se rozšířila hlavně kvůli vztahu se slavným moderátorem Marešem.

Většina jejích příspěvků na sociální síti pochází z exotických destinací a díky postování fotek si může přijít na dobrý přivýdělek, což se dá usuzovat z honorářů jejího čerstvého manžela, Leoše Mareše, který se však těší ještě větší oblibě u svých fanoušků.

Mareš má na svém instagramu přes 490 tisíc fanoušků, avšak oproti Koblížkové má velkou základnu sledujících také na facebooku a twitteru. „Ta představa, že ležíte v posteli, vyfotíte se u toho a dostanete 60 tisíc korun, to je přece neskutečně lákavé,“ svěřil se Mareš magazínu Forbes.

12.ledna 2018 v 08:16, příspěvek archivován: 22.února 2018 v 14:13

Za jeden příspěvek si Mareš podle Expres.cz vydělá přes 50 tisíc. Za více fotek nebo videí má honorář 100 až 150 tisíc a za roční kampaň může dostat až miliony. „Už je to více než polovina mých příjmů,“ přiznal moderátor.

Koblížková se s Marešem seznámila před třemi lety na svatbě svého kamaráda, stylisty Filipa Vaňka. Po oznámení vztahu se z Koblížkové stala známá osobnost českého showbyznysu. 

18.srpna 2017 v 11:45, příspěvek archivován: 22.února 2018 v 14:10

Leoš Mareš a Monika Koblížková se zasnoubili před čtyřmi měsíci v Mariánských Lázních. Moderátor tam pro svou přítelkyni připravil velkolepý soukromý ohňostroj. Na svých sociálních sítích to podrobně vylíčil i svým fanouškům a přiložil video.

Mareš se minulý rok v květnu rozvedl se svou bývalou manželkou Monikou Marešovou, se kterou má dva syny Jakuba a Matěje. Na svatbu svého bývalého manžela reagovala Monika Poslušná-Marešová pro Blesk se slovy, že je jí to jedno.

Obřad proběhl 20. února na zámku v Litomyšli a podle starosty Radomila Kašpara, který byl oddávajícím, se svatby účastnili rodiče a svědci. „Oba byli moc zamilovaní a sálala z nich láska,“ řekl Kašpar pro Blesk. Hned po obřadu jeli na svatební cestu do Dubaje.

29.října 2017 v 15:48, příspěvek archivován: 22.února 2018 v 15:15

Lidovky.cz