25. dubna 2013 16:01 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Těhotná Kate se ukázala veřejnosti, navštívila Národní galerii v Londýně

Vévodkyně Kate navštívila Národní galerii v Londýně. Zúčastnila se slavnostní recepce charity The Art Room, která nabízí terapii dětem s emočními problémy a problémy s chováním.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Vévodkyně Kate navštívila Národní galerii v Londýně. Zúčastnila se slavnostní recepce charity The Art Room, která nabízí terapii dětem s emočními problémy a problémy s chováním. | foto: ČTK

LONDÝN Manželka britského prince Williama Kate Middleton se opět ukázala na veřejnosti. Zúčastnila se recepce na oslavu 11. výročí charity The Art Room, které je patronkou. Pozornost na sebe poutala i kvůli svému těhotenství.

Vévodkyně z Cambridge Kate navštívila Národní galerii v Londýně. Zúčastnila se slavnostní recepce charity The Art Room, která nabízí terapii dětem s emočními problémy a problémy s chováním.

Kate v Národní galerii v Londýně.

Kate, která je v šestém měsíci těhotenství, pronesla v rámci recepce malou řeč. Zdůraznila zejména význam umění a jeho přínos pro společnost. Akce se zúčastnilo 250 umělců, dětí a podporovatelů charity The Art Room.

Lidovky.cz