10. února 2015 6:14 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Tradiční i odvážné kousky. Jak se hvězdy oblékly na Grammy?

Zpěvačka Lady Gaga na předevání hudebních cen Grammy | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Zpěvačka Lady Gaga na předevání hudebních cen Grammy | foto: Reuters

LOS ANGELES Prakticky se stejným očekáváním jako odpověď na otázku, kdo si letos odnese hudební ceny Grammy, se v Los Angeles čekalo na to, v jaké oděvní kreaci se která hvězda hudebního nebe objeví na červeném koberci. A jako obvykle nebyli diváci zklamaní - i letošní ročník nabídl pestrou směs tradičních i velmi odvážných oděvních kousků.

Postarala se o to v první řadě stálice popového nebe, zpěvačka Madonna, která se na červeném koberci představila v dvourohém, korálky pošitém černém klobouku, korzetu striptérky z burlesky a korzárských botách do půli stehen. Pod krátkou sukničkou toho mnoho neměla - jak neváhala ukázat novinářům.

Řada hvězd vsadila na klasickou černou v ne úplně klasickém provedení. Patřily mezi ně například Beyoncé v průsvitných šatech s vlečkou a hlubokým výstřihem do V a Miley Cyrusová v róbě s mnoha rafinovanými průstřihy. Po velmi odvážném oranžovém modelu sáhla zpěvačka a herečka Joy Villaová a asi nejčastější otázkou bylo, jestli australská zpěvačka Sia pod svou mohutnou bílou parukou s dlouhou ofinou vůbec něco vidí.

Líbí-nelíbí

Madonna během vystoupení na předevání hudebních cen Grammy

Hlasujte

líbí se mi
nelíbí se mi

Vstoupit do hlasování

Vstoupit do hlasování

O Pharrellovi Williamsovi je známo, že rád ukazuje nohy - a od tradice se neodchýlil ani letos, kdy si oblékl světle šedý oblek s nohavicemi končícími pod koleny a sladěným motýlkem a botami. A pozornost budila i jeho žena, která si oblékla kombinézu připomínající ze všeho nejvíc cvičební úbor.

Módní komentátoři na letošním červeném koberci zaznamenali ještě jeden výrazný a nepřehlédnutelný trend. Aneb jak poznamenal server Yahoo7Music, buď mají přítomné zpěvačky stejného stylistu, nebo sdílejí společnou nechuť k podprsenkám. Diváci se tak mohli pokochat pohledem například na značnou část ňader Nicky Minaj, Lady Gaga či Ashanti.

apeAlena Pecháčková, ČTK

Advantage Consulting, s.r.o.
OBCHODNÍK V JIHLAVĚ

Advantage Consulting, s.r.o.
Kraj Vysočina
nabízený plat: 31 500 - 101 500 Kč